Davetiye Plaza

E-posta Gönder

 • Merkez, Yalova.

Davetiye Plaza Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2 TL'den az

Davetiye Plaza Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Davetiye Plaza Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Davetiye Plaza Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Davetiye Plaza Hakkında

Misafirlerinizi düğününüze davet edeceğiniz davetiyeniz, o muhteşem günün detaylarını ortaya çıkaracak ilk önemli ayrıntı oluyor. Bu yüzden davetiyenizi seçim sürenizde, profesyonel ellerden yardım almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Öncelikle biraz kendimizden bahsedelim;

Bursa’da faaliyet gösteren Davetiye Plaza, Yalova başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine davetiye hizmeti verebiliyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan davetiyenizi teslim aldığınız tarihe kadar titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Davetiyenizi tasarlarken istek ve beklentilerinizi dikkate alıyoruz. Yol göstericimiz olan düğün temanız, birbirinden farklı davetiye modellerimizden seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Mesela şık bir balo salonunda düğün yapacaksanız gösterişli ve lüks davetiye tasarımları, deniz kıyısında bir kır düğünü yapacaksanız deniz kabuğu ve gemi detaylarının olduğu doğal görünümlü davetiyelerimizi tercih edebilirsiniz.

Tasarıma karar verdiniz ama içine ne yazmanız gerektiği konusunda kararsızsanız özenle hazırladığımız yazılarımızdan seçimler yapabilirsiniz. Kişiliğinizi yansıtan, aşkınızı anlatan samimi içeriklerimizi eminiz ki davetlileriniz çok beğenecek.

Düğünden önce nikah yapmak isteyen çiftlerimiz için nikah davetiyesi, mutlu bir gelecek için ilk adım niteliğinde olan nişan töreniniz için sevdiklerinizi davet edeceğiniz nişan davetiyesi gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bursa merkezli bir firma olduğumuz için bulunduğumuz bölgedeki siparişleri 1 hafta içerisinde çiftlerimize teslim edebiliyoruz. Şehir dışı siparişlerinizde araya kargo süresi de gireceği için teslim tarihimiz 2 haftaya kadar çıkabiliyor. Bunun da bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.

Yalova davetiye firmaları arasında fark yaratacak olanaklarımızla, mutluluğunuza ortak olmayı çok isteriz. Eğer siz davetlilerinizi yaratıcı bir şekilde özel günlerinize davet etmek istiyorsanız, daha fazla bilgi almak ve bütçenize uygun fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.