Aşk Fermanı

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Yaklaşık 3 yıldır bu sektördeyiz. Kimisinde kumaş kimisinde kâğıt kullandığımız davetiyelerimizle fermanınızı halka duyurmanız için buradayız. 300 adetten sonra ücretsiz teslimat seçeneğimiz ile birlikte özel günlerinizin ilanı için çalışıyoruz.

Çeşitli aksesuarlarla süslediğimiz davetiyelerinizi isterseniz oldukça sade bir modelle de kullanabilirsiniz. Değişik isteklerinize karşı istekliyiz ve heyecanlıyız. Ne gibi davetiyeler yapıyoruz?

-Değişik olarak denizden gelen mesaj konseptimizden bahsedelim. Asetatlı ve craft kutular içinde deniz kabukları ve çapasıyla bir fermanın bulunduğu şişe davetiyeler de farklılık sevenler için hazır.
-Konsept dışında sadece ahşap kutularda davetiye isteyenler içinde çokça seçeneğimiz mevcut.
-Özel kurdelelerle süslenmiş craft kâğıttan davetiyeler de sizi bekliyor.
-Son zamanlarda moda olan geri dönüşümlü davetiyelerimiz de var. Çevreye duyarlı bir görüşe sahipseniz geri dönüşüme uygun davetiyeler alarak kâğıt israfından kurtulabilirsiniz.
-Sıfırdan size davetiye oluşturabiliriz. Hayalinizdeki bize anlatmanız yeterli. Konseptinize uygun, istediğiniz tarz da davetiye ile misafirlerinize güzel hatıralar bırakabilirsiniz.

Davetiyelerinizin ebatları, özel davetiye seçeneğinden yararlanacaksınız, farklılaşabilir. Her boyutta davetiye için geniş bir yelpazeye sahibiz. Çok çeşit davetiye seçeneğimiz ve özel tasarım boyutumuzla sizleri Aşk Fermanı’na bekliyoruz. Amacımız, değerli günleriniz için özel davetiyeler oluşturarak siz ve misafirleriniz için hoş hatıralar bırakmak. Seneler sonra baktığınızda da içinizi ısıtacak, yüzünüzde gülümsemeler oluşturacak davetiyeler… Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mehmet Selim Büyükaltunel

  • Adres: Hacı Halil Mah. İsmet Paşa Cad. 1216. Sok No:8 Kat:2 Gebze/Kocaeli

Aşk Fermanı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!