Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Harmandalı, Latin dansları, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Önerilen Firmalar

EGA Dans
13 11 32

Nilüfer

EGA Dans

400-600 TL

Hakkında

İçinizdeki yeteneği ortaya çıkaran, sanatı aşkla bir araya getiren bir markayız. Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi olarak Bursa’da hizmet veriyoruz. Dans, müzik, organizasyon düzenleme ve kiralama çalışmalarımızla özel günlerin aranan isimlerinden biriyiz. Sizin de eğlencenizi güzelleştirmeye geliyoruz.

Tahir Özcan Ersöz tarafından kurulan sanat akademimizde pek çok faaliyeti ve eğitimi bir arada size sunuyoruz. “Tahir Özcan Ersöz kimdir?” derseniz, hemen açıklayalım. 1982 yılında Bursa’da doğan kurucumuz Tahir Özcan Ersöz, ilkokuldan beri halk oyunlarıyla ilgileniyor. Hayatında her daim dans olduğu için eğitim hayatı sürerken belediyenin dans topluklarında da mutlaka yer alıyor. İçindeki dans tutkusunu lisans eğitimine dönüştürerek Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü’nü kazanan kurucumuz dans alanında akademik bir eğitim alıyor. Sadece lisans eğitimiyle de yetinmeyerek 2005 senesinde Yeditepe Üniversitesi Müzik Bölümü’nün yüksek lisans sınavını kazanarak akademik hayatına devam ediyor.

Tahir Özcan’ın yolunun İstanbul’la kesişmesiyle Anadolu Ateşi, dünyada bilinen ismiyle de Sultan’s Of The Dance grubunun içerisinde yer alması kolaylaşıyor. Anadolu Ateşi, kurucumuz için adeta büyük bir okul oluyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ve ülkemizde isminden sıklıkla bahsettiren bu dans grubunun bir parçası olmak, dans ve koreograf teknikleri adına kendisine pek çok bilgi kazandırdı. Takvimler 2010 yılını gösterdiğinde ise İzmir Bornova Halk Eğitim Merkezi’nde eğitmen olarak görev aldı. Şu anda Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi’nde sanat yönetmenliğinin yanı sıra dans ve müzik eğitmenliği alanlarında başarıyla görev yapıyor.

Bursa düğün dans kursu arayışında bir çiftseniz verdiğimiz bilgilere dayanarak söyleyebiliriz ki, doğru adrestesiniz. Düğününüzde nasıl bir dans yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrendikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Yöresel ya da modern dans çeşitleri gibi daha pek çok seçeneği düğün gününüzde, konuklarınızın karşısında sergileyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve eğitim fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Tahir Özcan Ersöz

  • Adres: Ertuğrul Mah. 402 Sk. Çetin Apt. No:5 Nilüfer/ Bursa

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!