Dans Kursları Bursa

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
1-2 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi Hakkında

İçinizdeki yeteneği ortaya çıkaran, sanatı aşkla bir araya getiren bir markayız. Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi olarak Bursa’da hizmet veriyoruz. Dans, müzik, organizasyon düzenleme ve kiralama çalışmalarımızla özel günlerin aranan isimlerinden biriyiz. Sizin de eğlencenizi güzelleştirmeye geliyoruz.

Tahir Özcan Ersöz tarafından kurulan sanat akademimizde pek çok faaliyeti ve eğitimi bir arada size sunuyoruz. “Tahir Özcan Ersöz kimdir?” derseniz, hemen açıklayalım. 1982 yılında Bursa’da doğan kurucumuz Tahir Özcan Ersöz, ilkokuldan beri halk oyunlarıyla ilgileniyor. Hayatında her daim dans olduğu için eğitim hayatı sürerken belediyenin dans topluklarında da mutlaka yer alıyor. İçindeki dans tutkusunu lisans eğitimine dönüştürerek Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü’nü kazanan kurucumuz dans alanında akademik bir eğitim alıyor. Sadece lisans eğitimiyle de yetinmeyerek 2005 senesinde Yeditepe Üniversitesi Müzik Bölümü’nün yüksek lisans sınavını kazanarak akademik hayatına devam ediyor.

Tahir Özcan’ın yolunun İstanbul’la kesişmesiyle Anadolu Ateşi, dünyada bilinen ismiyle de Sultan’s Of The Dance grubunun içerisinde yer alması kolaylaşıyor. Anadolu Ateşi, kurucumuz için adeta büyük bir okul oluyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ve ülkemizde isminden sıklıkla bahsettiren bu dans grubunun bir parçası olmak, dans ve koreograf teknikleri adına kendisine pek çok bilgi kazandırdı. Takvimler 2010 yılını gösterdiğinde ise İzmir Bornova Halk Eğitim Merkezi’nde eğitmen olarak görev aldı. Şu anda Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi’nde sanat yönetmenliğinin yanı sıra dans ve müzik eğitmenliği alanlarında başarıyla görev yapıyor.

Bursa düğün dans kursu arayışında bir çiftseniz verdiğimiz bilgilere dayanarak söyleyebiliriz ki, doğru adrestesiniz. Düğününüzde nasıl bir dans yapmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğrendikten sonra çalışmalara başlıyoruz. Yöresel ya da modern dans çeşitleri gibi daha pek çok seçeneği düğün gününüzde, konuklarınızın karşısında sergileyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve eğitim fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ertuğrul Mah. 402 Sk. Çetin Apt. No:5 Nilüfer/ Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Tahir Özcan Ersöz Sanat Akademisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.