Dans Evi

1

E-posta Gönder

0224 322 2634

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Yıldırım, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Hakkında

Müziği ve aşkı buluşturmaya 2002 yılından beri Dans Evi Bursa adı altında sürdürüyoruz. Bursa’da başladığımız hizmet hayatımıza gelişerek, ideallerimizi gerçekleştirerek devam ediyoruz. Setbaşı ve Özlüce olmak üzere 2 şubemizle birlikte dans etmek isteyen çiftlerle buluşuyoruz. Kurulduğumuz günden beri bizimle birlikte ritme kapılan herkesin dans etmekten keyif almasını sağlamak istiyoruz. Dansı basit ve kolayca öğretmek, güzel vakit geçirmek; bizimle çalışacak çiftlerimize vaatlerimiz arasında. Siz de düğün gününüzde fark yaratmak istiyorsanız tüm gözlerin üzerinizde olacağı bir dans performansına bizimle imza atabilirsiniz. İşte bunun için adımlarınızı bize bırakın ve Bursa Dans Evi’nin deneyimli hocalarına kendinizi emanet edin.

Bursa dans kurları arasında bizi tercih edecekseniz eşsiz bir performansa sahip olacağınızı bilmenizi isteriz. Çünkü her çifte özel dans koreografileri tasarlayabildiğimiz gibi farklı dans türlerinde de eğitim veriyoruz. İster sade ve klasik bir vals isterseniz de enerjinizi yansıtacak Latin dansları! Salsa’dan Bachata’ya kadar birçok dans eğitimi sizi bekliyor. Üstelik Harmandalı, zeybek danslarının eğitimlerini de büyük bir keyifle veriyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel hocalarımızla iletişim kurduktan sonra isteklerinizi dile getirebilir, nasıl bir dans hayal ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Belki de internet üzerinde bir video gördünüz ve çok beğendiniz. Hemen sizin için hareket listesini çıkarabilir, en kolay şekilde öğrenmenizi sağlayabiliriz.

Bursa Dans Evi’nin en büyük avantajlarından biri ise; fiyatları. Her bütçeye hitap edebildiğimiz için düğün günlerini güzelleştirebiliyor, birçok çiftin özel gününe harikulade bir dokunuş yapma şansı buluyoruz. Eğer siz de kusursuz bir düğün girişinin yanı sıra akıllara kazınan bir dans gösterisi düzenlemek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgileri sayesinde hem Bursa Dans Evi Setbaşı hem de Bursa Dans Evi Özlüce’ye ulaşabilirsiniz. Telefon, mail ya da form yoluyla iletişim kurmanızı bekliyor, danışmanlık hizmeti vermek için de sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Dinçer Dişlon

Seyhan Dişlon

  • Telefon: 0224 322 2634
  • Adres: Setbaşı ve özlüce

Dans Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!