Damatlık Yalova

Kiğılı

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Kiğılı Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Smokin Hazır Model Haftasonu Hizmet Takım Elbise

Kiğılı Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

Ayakkabı

Kiğılı Hakkında

Stil sahibi çağdaş erkeklerin tercihi Kiğılı 1938 yılında kumaş satışı amacıyla kuruldu. 1960’lı yıllarda üretim yapmaya başlayan ve hızla büyüyen Kiğılı bugün bir dünya markası halinde geldi! Gün geçtikçe büyümeyi ve ilerlemeyi hedefleyerek sektörünün lider firmaları arasında yerini alıyor. En iyiyi hedefleyen kalabalık bir ekiple çalışıyor. Son teknoloji sistemlerden faydalanarak hizmet veriyor ve yine de özel tasarımlar yapmayı kişiye özel olacak kadar hassas hizmet vermeyi bırakmıyoruz!

Kiğılı damatlık modelleriyle ülkemizin her yerinde tercih ediliyoruz. Hizmet verdiğimiz Yalova’da damatlık arayışında mısınız? Geceye şıklığınızla damga vuracak ve zarif gelinlerimizin yanına yakışacaksınız! Renk çeşitleri ve birbirinden özel modellerle smokin veya damatlık bulmakta zorlanmayacaksınız. Smokin tercih ederken sezonun trendlerini ve özel modellerimizi deneyebilirsiniz. Smokin modasında değişmez olan yaka stilleri vardır. Bunlar; şal yaka, ince mono yaka, sivri yaka gibi sıklıkla tercih edilen modellerimizden! Üstelik model incelerken kumaş da inceleyebilir, desenli ve renkli modellerden de yararlanabilirsiniz.

Kiğılı damatlık takımı olarak bir seçim yapacaksanız; yine son moda modellerimizi ve özel tasarımlarımızı incelemelisiniz. Bizi farklı ve özel kılan kumaş, dikim ve model çeşitliliğimizle kalitemizin yanında bir de damatlıklarınızın günlük kullanıma çevrilme özelliği olması! “Nasıl yani?”, diyenlerden misiniz? Kısaca açıklayalım!

Düğün bittikten sonra dolaba kaldırılıp unutulmaması için yakalarda yapılan değişiklikle günlük kullanıma uyarlıyoruz. Bu sayede “Maddi planlamalarımda belirli bir fiyat var ve aşamam!”, diyenlerin de tercih ettiği markamız kalitesini günlük kullanım avantajıyla bir kez daha kanıtlıyor…

Karizmanızı ve şıklığınızı tamamlayacak bütün detaylar için adresiniz Kiğılı Yalova mağazamız! Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Form aracılığıyla da irtibat sağlayabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres::

    Yalova Tesco Kipa Alışveriş Mrk. Şehit Ömer Faydalı Cad. Emir Bayırı Mevki No: 233 Merkez/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Kiğılı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.