Siyah, Beyaz ve Gri Damatlıklar

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:57 dakika

29.06.2020

2014 damatlık modelleri çoktan görücüye çıktı bile. Ünlü tasarımcıların damatlara biçtiği rolün ağırbaşlılık ve asalet olduğunu bu seneki damatlık koleksiyonlarının klasik renklerinden anlayabiliyoruz. İşte damatlıkta en klas renkler ve onları nerede nasıl kullanacağınıza dair ipuçları:

Siyah Damatlıklar

Hangi Düğün Mekanında: Siyah smokin; kendini en güzel otel düğünlerinde gösterecektir. Siyah damatlığınızı çeşitlendirmek için ince çizgili kumaşları kullanın ya da desenli yelek ve kuşakları gelinininizin aksesuarlarının renklerinden seçin.


Nasıl Bir Gelinlikle: Siyah gelin kuşağı modasını damatlıkla birleştirip ortaya stil sahibi bir çift görüntüsü çıkarmaya ne dersiniz? Böyle bir damatlığı tamamlayacak gelinlinlikler için Vera Wang'ın 2014 koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

siyah, beyaz ve gri damatlıklar

Beyaz Damatlıklar

Hangi Düğün Mekanında: Klüp ve sosyal tesislerde yapılacak bir düğünde beyaz bir damatlık, ortamın rahat-şık atmosferine çok uygun olur. Damatlık, yelek ve fular da dahil olmak üzere bütünüyle beyaz olabileceği gibi, siyah şerit ve papyonla da kullanılabilir.


Nasıl Bir Gelinlikle: Beyaz bir damatlığın yakışacak gelinliği seçmekte zorlanmayacaksınız. Gelin ve damadın beyaz bir bütünlük içinde olacağı düğününüzde, iki taraf arasındaki farkı vurgulamak için ihtişamlı takılar ve gösterişli gelin aksesuarları kullanmanız yeterli.

siyah, beyaz ve gri damatlıklar

Gri Damatlıklar

Hangi Düğün Mekanında: Sezonun modası hiç geçmeyen gri rengini taşıyan damatlıklar restoran düğünlerinin samimi ve sıcak havasıyla çok uyumlu olacaktır. Mevsimine göre, koton, yünlü, tüvit gibi kumaşlardaki gri damatlıkları spor damat saatleriyle ve eğlenceli kol düğmeleriyle de süsleyebilirsiniz.


Nasıl Bir Gelinlikle: Gri damatlığın yanına yakışacak tasarım, sofistike bir gelinlik modelleri olabilir. Düğününüzü restoranda yapmayı seçtiyseniz, kabarık ve kullanımı zor bir gelinlik yerine bu rahat beyaz bir elbise ve şık bir gri damatlık davetlilierinizle keyifli bir gece geçirmenizi sağlayacak.

siyah, beyaz ve gri damatlıklar

Damatlık Firmaları

En şık damatlıklar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Damatlık firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Damatlık kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Damatlık Firmaları

Damatlık kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

Dersimli kiz

Düğün Tarihi: 03.06.2016


Damat beyaz gelin beyaz olmuyor ya siyahtan sasmamak lazim bir ay sonra bende evleniyom kismetse kendimden cok esim olacak kisiye onem veriyom


Ufuk H.

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Bence de beyaz ya da siyahtan şaşmamak lazım


ayşenur küçük

Düğün Tarihi: 18.10.2014


Beyaz damatlıklar düğün için en şahanesiii =)