Düğün Çiçeği Firmanıza Bunları Sorun

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:18 dakika

29.06.2020

Düğünde kullanacağınız çiçeklere ve el buketinizin seçimine çok önem verdiğinizi biliyoruz. Belki mevsim çiçekleriyle ve düğün temanızın renklerinde kullanabileceğiniz çiçeklerle ilgili bilginiz de var. Ama yine de çiçekçinize bazı soruları sormayı unutabilirsiniz ve unutmayın ki siz sormadıkça çiçekçiler çok da anlatmaya hevesli olmayacaktır. O yüzden doğru soruları kesinlikle sorduğunuza emin olun.

Örnek işlerinizi görebilir miyim?

Bu sayede düğün çiçekçinizin tarzını görebilir ve aranjmanların hoşunuza gidip gitmediğine karar verebilirsiniz. Katalogda gördüklerinizden tatmin olmazsanız, bu güne kadar yaptığı aranjmanların birkaç fotoğrafını görmek için ısrarcı olun. Her sanatçı ürettiği eserleri fotoğraflar.

ORNEK_islerinizi_gorebilirmiyim

Gelin buketimin yanında düğün süslemesi de yapıyor musunuz?

Tek bir firmayla tüm işlerinizi halletmek her zaman daha avantajlı ve ekonomik olacaktır. Böylece çok daha uygun fiyatlara çok daha fazla işi aradan çıkarabilirsiniz. Ayrıca gelin buketiniz ve düğün mekanınızdaki çiçekler de uyumlu olur.

gelin_buketimin_yaninda_dugun_suslemesi

Çiçekçiler İndirimleri

Nigoş Çiçekçilik
HEDİYE
42
Nigoş Çiçekçilik

Gelin Buketleri Anlaşmamızda Damat Yaka Çiçeği Hediyemizdir!

Düğün tarihimizdeki mevsimlik çiçekler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Mevsim dışı çiçekler her zaman çok daha pahalı olacağı için düğününüzde mevsimsel çiçekler kullanmaya özen gösterin. Her çiçek mevsiminde daha güzeldir. İşe, hangi mevsimde hangi düğün çiçeğinin kullanıldığına bakarak başlayabilirsiniz.

düğün çiçeği firmanıza bunları sorun

Düğün konseptime uyacak ne tür el buketleri önerebilirsiniz?

Çiçekçinize düğün konseptinizle ilgili bilgi verin ve bu konseptle uyumlu ne gibi aranjmanlar yapabileceğini öğrenin. Düğün temanızın renklerine göre klasik bir gelin buketi düşünüyor olabilirsiniz ama öyle gelin buketleri var ki, inanın bu gelin buketlerini hiçbir yerde görmediniz.

Çiçeklerin teslim şartlarını öğrenin.

Bu sizin için oldukça önemli bir soru olacaktır çünkü eğer sizin teslim almanız gerekmiyorsa zaman kazanacaksınız.

Çiçeklerimin bozulmaması için koruyucu bir yöntem kullanıyor musunuz?

Özellikle yaz düğünlerinde, sıcağın etkisiyle çiçekler bozulmaya daha meyilli olacaktır. Bunu önlemek için ne gibi koruma yöntemleri kullandıklarını sormayı ihmal etmeyin.

ciceklerimin_bozulmamasi_icin

Ödemeyi nasıl ve ne zaman yapmamız gerekiyor?

Düğün çiçeklerinizin ödemesini nasıl ve ne zaman yapmanız gerektiğini önceden öğrenin. Bir ön ödeme yapmanıza gerek var mı, fiyata dahil olmayan ekstra ödemeler çıkacak mı, hepsini önceden konuşun ve kağıt üzerinde imzalayın.

Düğün çiçeği firmanıza soracaklarınızı netleştirdiyseniz artık şehrinizdeki düğün çiçeği firmalarını inceleyebilir, içlerinden birini seçebilirsiniz.

Çiçekçiler

Düğününü süsleyecek çiçekçiler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Çiçekçini bul

Vitrindeki Çiçekçi Firmaları

Çiçekçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

BA

Büşra Aktaş

17/10/2014

o kadar telaş içinde bi de çiçekleri almakla mı uğraşıcaz ya onlar getirsin işte