Gardencity’den Bahar Esintileri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

2:06 dakika

29.06.2020

Düğün çiçekleri hakkında merak ettikleriniz burada!

Gardencity Flowers’dan Hasan Kalaycı, Düğün.com Çiftleri için sorularımızı yanıtladı.

Düğün.com Çiftleri için Gardencity Flowers’dan bahseder misiniz?

Gardencity Flowers, 2008 yılında Nebi Kalaycı tarafından Bahçeşehir’de kuruldu. Çiçekçilik sektöründe elimizden geldiğince farklılık yaratmaya çalışıyoruz. Çiçeklerden, dekoratif aksesuarlara kadar en kalitesini özenli bir şekilde seçiyoruz. Dünyadaki çiçek modasını yakından takip ediyoruz. Yeni trendleri, farklı çalışmaları özgünlüğümüzle harmanlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

gardencity’den bahar esintileri

Düğün hizmetlerinize neler dahil?

Düğün ve davetlerde gelin buketi, gelin arabası, damat yaka çiçekleri, gelin masası aranjmanı, salon ve masa süsleme dahil çiçekle ilgili her türlü hizmeti firmamız tarafından veriyoruz.

Düğünden ne kadar zaman önce çiftlerin size başvurması gerektiği.

En geç düğünden 20 gün önce bizimle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Bazı çiftlerimiz ise 5-6 ay, hatta bir yıl önce düğün çiçekleriyle ilgili bilgi almaya başlıyorlar.

gardencity’den bahar esintileri

2013 yılının düğün çiçeği modasında neler var?

2013 yılında en çok tercih edilen renkli gelin buketleri olacak. Bu sene en çok tercih edilen çiçekler arasında kala, ortanca, orkide ve güller olacak. Ayrıca gelin buketlerine özel aksesuarlar ve broşlar bu senenin gene modası arasında.

Bildiğimiz üzere iş, sanat ve spor camiasından bir çok önemli kişiyle çalışıyorsunuz sizi tercih etmelerinin sebebi nedir ?

Özellikle ikili ilişkilere çok önem veriyoruz. Dünya modasını yakından takip etmeye çalışıyoruz ve çiçekçiliğe farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyoruz. Her zaman yeniliklere açık bir firmayız buda bizi özgün kılıyor. Bu sebepten dolayı hem ikili ilişkilerimizin iyi olduğu, hem de bize güvenen ve ailesinin çiçekçisi gibi gören bir çok değerli müşterimiz var.

Evlenecek çiftler, düğün çiçeklerini seçerken nelere dikkat etmeliler?

Evlenecek çiftlerimize düğün çiçeklerini seçerken özellikle ithal çiçekleri öneriyoruz. Çünkü ithal çiçeklerimiz hem kalite, hem görünüm hem de dayanıklılık bakımından çok ileri. Düğününüzde çiçekle ilgili hiçbir sorun yaşamamak için ithal çiçekler ilk tercihimiz oluyor. Ayrıyeten çiftlerimize gelin çiçeklerini seçerken tasarıma çok önem vermelerini rica ediyoruz. Çünkü hayalindeki gelin buketiyle gerçekteki gelin buketi bazen tutmayabiliyor. Bu yüzden çiçek konusunda hayal kırıklığı yaşayan çiftlerimiz oluyor. Gardencity Flowers olarak hem tasarım hem kalite, hem de dayanıklılık olarak kesin memnuniyet garantisi vermekteyiz.

gardencity’den bahar esintileri

Çiftler, düğünden önce düğün çiçeklerinin korunması ve saklanması için nasıl yöntemler kullanabilir?

Düğünden önce çiftlerimize gelin buketlerini teslim ederken, düğün zamanına kadar sıcak ortamda bozulma olacağı için soğuk ve serin ortamda, buzdolaplarında bekletmelerini öneriyoruz. Bu şekilde düğün sırasında buketleri ilk anki tazeliğini koruyor olacaktır.

Peki gelin arabası süslenirken nasıl çiçekler tercih edilmelidir? Püf noktaları nelerdir?

Gelin arabası süslenirken, arabanın rengine, büyüklüğüne ve modeline göre müşterilerimize tasarımlar sunuyoruz. Özellikle lilyum ve gül çok tercih edilen çiçekler arasında. İsteğe göre kala, orkide ve gerbera gibi çiçekler de kullanılabiliyor. Gardencity Flowers olarak gelin arabası süslemelerinde arabanın orta bölümüne şık ve sade bir çiçek, dikiz aynalarına iki tane buket, araba kollarına şık kurdeleler ve arabanın içine gül yapraklarından oluşan şık ve sade bir gelin arabası modeli önermekteyiz.

Gardencity’nin tanıtım sayfasına gitmek ve fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Çiçekçiler

Düğününü süsleyecek çiçekçiler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Çiçekçini bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Çiçekçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Çiçekçiler Firmaları

Çiçekçiler kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

sina

Düğün Tarihi: 14.10.2014


çok güzel modelleriniz var. çicek deyip geçmemek lazım.