Değişim Catering

Değişim Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Kaliteli, lezzetli ve özenli sunumlu menüleriyle sizlerin yemekli organizasyonlarında en önemli rolü başarıyla gerçekleştiren Değişim Catering firması, hazır yemek sektöründe profesyonel çalışma anlayışını benimsemiş ekip çalışanlarıyla hizmetlerini sunmaktadır. Standart menülere, çocuk menüsü, vejetaryen menüsü, vegan ya da diyabet menüsü gibi özel içerikli menülerin de eklenmesinin mümkün olması, konuklarınızın kusursuz ağırlanmasını destekleyecektir. Mekanın durumu ve kişi sayısına göre yemek ve servis ekibinin yeterli miktarda olmasına özellikle dikkat edilmekte olduğundan, servis ve lezzet konusunda sorun yaşanmasının önüne geçilebilmektedir. Sunum kalitesine verilen önem, lezzetin ön planda olduğu yemeklerin görsel olarak da mükemmel olmasını sağlamaktadır. Yemekli veya kokteylli eğlenceleriniz, lezzetiyle ve sunumuyla kusursuz yiyeceklerle tamamlanmaktadır.

  • Adres: Varsa karsiyaka mahallesi. İstiklal Cad. No:141 kepez


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Değişim Catering firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.