Hangi Burç İçin Hangi Tektaş Alınır?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:07 dakika

27.05.2024

Unutulmaz bir evlilik teklifi için müstakbel eşine en uygun tektaşı arıyor ve bir türlü seçim yapamıyorsan doğru yerdesin! Özellikle de astrolojiyle ilgilenen bir sevgilin varsa bu yazımız sayesinde nokta atışı bir seçim yapabilirsin!

terazi Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Koç Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Koç gelinlerinin orijinal zevkleri vardır. Zarafeti ve zahmetsiz şıklığıyla dikkat çekmeyi severler. Geleneksel modeller onlar için tatmin edici değildir. Yenilikçi ve modern bir görüntü ister. Küçük pırlantalarla hareketlendirilmiş, fazla büyük olmayan, zarif ve hareketli bir tasarım Koç burcu gelinleri için idealdir.

Koç Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Boğa Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Boğa gelinleri için kalite en önemli konudur. Lüks ve kaliteli ancak fazla abartılı olmayan tasarımlar Boğa gelinlerinin ilgisini çeker. Elegant, asil, sade ve şık gözükmek isteyen Boğa kadını için gövdesi tamtur minimal taşlarla süslenmiş oval ve damla kesim tasarımlar, uygun tektaş modelleri arasında.

Boğa Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

İkizler Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

İkizler burcu gelini hayat dolu ve neşelidir. Zeki, değişken, meraklı İkizler gelinlerini klasik bir tektaşla birlikte düşünmek pek doğru değil. Ancak kararsızlıklarıyla meşhur İkizler için çok farklı iki model de çekici olabilir. Tasarım değişiklik gösterebilir ancak değişmeyen tek şey konfor isteğidir. Bu nedenle İkizler gelinleri için alyans ve tektaşın iç içe yer aldığı modeller hem gösterişli hem de pratik bir seçenek olacaktır.

ikizler Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Yengeç Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Duygusal, hassas, ince Yengeç gelinlerinin tektaşı da incelikli ve zarif olmalı. Romantik detaylardan hoşlanan Yengeç burcu gelin adayları için farklı ve dikkat çekici olan minimal tektaşlar idealdir. Özellikle inci taşlı tektaşlar, hem sade hem de farklı bir model olarak Yengeç gelinlerine evlilik teklifinde sunulabilir.

Yengeç Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Aslan Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Kendinden emin, dinamik, asil ve cesur Aslan gelinlerinin tektaşı da iddialı olmalı. Etrafı minik pırlantalarla çevrilmiş ana taşıyla oldukça gösterişli olan halo tektaşlar Aslanların ihtişamına uyum sağlar. Yalnızca taş kısmı değil, gövdesi hareketli modeller de uygun seçenekler arasında. Gövdesi ve orta taşı hareketlendirilmiş katedral tipi yüzüklerin Aslan gelinleri için ideal tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.

Aslan Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Başak Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Seçici, pratik, titiz, düzenli, disiplinli... Kısacası tam bir mükemmeliyetçi. Başak kadınının elinde taşımak isteyeceği yüzük ise gösteriş ve şatafattan uzak ancak muntazam olmalı. Nostaljik zevkleri olan ve detaylara önem veren Başak burçları için klasik ve modern görünüm bir arada olmalı. Kare, damla ve oval kesim vintage tektaşlar bu burcun gelinleri için oldukça uygun.

Kova Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Terazi Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Kibar, zarif ve çalışkan Terazi gelinleri ince bir zevke sahiptir; feminenliği, kaliteyi ve romantik detayları arar. Bu nedenle klasik modeller, Terazi burcu gelinlere pek hitap etmez diyebiliriz. Farklı ve modern bir tasarımla "Evet"i kapmak mümkün olabilir. Ayrıca tasarımdaki denge de Terazi burcu için önemli. Gövdesi ve taşı arasında dengenin yakalandığı, asimetrik formlu tektaşlar Terazilere hitap edecektir.

terazi Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Akrep Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Çekici ve gizemli olan akrep gelini farklılığa bayılır. İlgi odağında, sade, modern ve farklı tasarımlar yer alır. Yüzüğün gövdesinde ya da taşındaki küçük bir farklılık, ince bir dokunuş Akrep gelinlerini büyüler. Zarif detaylara çift gövdeli, küçük pırlantalarla hareketlendirilmiş tektaşlar Akrep gelinleri için birebir.

akrep

Yay Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

İçten, iyimser ve bağımsız yay gelinleri evlilik bağından biraz ürkebilirler. Bu sebeple evlilikle ilgili her şey gibi, tektaşı da standartların dışında olmalı. Minimal zevkleri olan Yay gelinleri için ufak taşlar, küçük ışıltılar zarif görüntüsüyle oldukça etkileyicidir. .

yay

Oğlak Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Pratik, disiplinli, olgun, güvenilir, düzenli... Oğlak kadını fazla sıradışı tasarımlardan hoşlanmaz. Klasikle modern bir arada olmalı, tabii ki kaliteli olmak koşuluyor. Oğlak kadını kaliteye olan düşkünlüğü sayesinde genellikle yüksek karatlı tektaşları tercih eder. İri taşlara zarafet katmak için armut gibi farklı pırlanta kesim modellerini düşünebilirsin.

oglak gelinlerine tektaş

Kova Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Açık görüşlü, sosyal, bağımsız, bohem, kova kadını diğer her konuda olduğu gibi aşkını yaşarken de anlaşılmaz ve kendine özgüdür. Tektaşı da bu durumu yansıtmalı. Hayatın tüm renklerine merak duyan kova gelininden tektaşında da renkli bir orta taş ve asimetrik bir gövde tercih edilebilir.

Kova Gelinlerine Göre Tektaş
Modelleri

Balık Gelinlerine Göre Tektaş Modelleri

Duygusal, anlayışlı, fedakar, romantik, hayalperest balık gelini masallara yakışır bir gelin görünümü ister. Tabii, buna uygun da bir tektaş... Renkli orta taşlar, zarif bir gövde Balık gelinleri için oldukça idealdir. Su grubundan olan bu burcun renkli tektaşlarda karşılığı mavi tonlarıdır diyebiliriz.

balik1

Burçlar sana tektaş yüzük seçmen gerektiği konusunda bazı ipuçları vermiş olsa gerek. Bir de alanında uzman kişilere danışıp, ardından sertifikalı bir alışveriş yapmak için şehrindeki alyans ve takı firmalarını incelemeni öneririz.

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

5 Yorum

Yağmur

Düğün Tarihi: 25.03.2017


benim burcum akrep daha yaşım 12 merak ettim baktım açıklama tam beni anlatıyor küçüklüğüm de bile ben bayıldımmmm


Nilay

Düğün Tarihi: 16.08.2015


Bir kova gelini olarak hiç zevkim olmayan tektaşlar. İyiki sevdiceğim evlenme teklifi ederken burç olayını kendine rehber edinmemiş :) Yoksa hüsranla sonuclanabilirdi :)


Dilek Mecitoğlu

Düğün Tarihi: 16.01.2015


Vallahi hiç de beğenmedim burcuma seçilen modeli..


Yağız

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Tek taşın bile burcu varmış yav...


Melis Hancı

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Tam olarak aslan Burcuyum ve aslan burcundaki tek taşı istiyorum!! Duyrulur :)):)