Alyans ve Takı Ankara

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz. Sıra geldi, alyans seçimine! Müstakbel eşinizle sizi birbirinize bağlayacak bu değerli yüzükleri, sektörde adını duyurmuş ve memnuniyetinizi garanti edecek bir firmadan temin etmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, size harika bir önerimiz var: Altın Konak Alyans ve Mücevherat. Ankara’nın en güzel ilçesi Çankaya’da siz değerli çiftlerimize yaklaşık 30 yıldır hizmet veriyoruz. Ürün çeşitliliğimiz, tasarım farklılıklarımız, kalite anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimizle Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak, sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyoruz.

Takı alanında, trendleri öngörerek, üretim ve hizmet süreçlerimizi devamlı geliştiriyoruz. Yenilikçi çizgimiz ve modern tarzımızla birlikte, kuyum ve mücevher sektöründe standartlarımızı sürekli yükseltmeyi hedefliyoruz. Başta çiftlerimize özel; zengin alyans modelleri, altın bazlı takılar, değerli taşlardan olan pırlanta, elmas, yakut, zümrüt vb. gibi mücevher niteliği taşıyan ürünlerin de üretim ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Kaliteden ödün vermeden tasarladığımız ürünleri, farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ile birleştiriyoruz ve birbirinden özel modelleri, geniş ürün gruplarına yansıtıyoruz. Aynı zamanda her dönemde sunduğumuz cazip kampanyalar ve farklı ürün gruplarındaki indirimlerle de ayrıcalık yaratarak çiftlerimize her anlamda kolaylık sağlıyoruz.

ISO çalışmalarına uyumlu bir şekilde oluşturulan şirketimiz, 18.11.2019 tarihinde TSE – ISO 9001: 2015 denetimlerini de başarıyla geçerek, Türkiye'deki ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve Mücevher üreticisi olma unvanını kazanmıştır. Kaliteyi ucuza yakalamak istiyorsanız, Altın Konak Alyans ve Mücevherat, tam da size göre!

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz olanaklar bu şekilde. Ayrıcalıklarımızdan ve eşsiz hizmetimizden yararlanmak isterseniz, Altın alyans fiyatları ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın en başında yer alan iletişim numarasını arayın ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Altın Konak Alyans Ve Mücevharat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.