Arda Kuyumcu Haute Couture

E-posta Gönder

Arda Kuyumcu Haute Couture Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  3.000-4.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Arda Kuyumcu Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Arda Kuyumcu Haute Couture Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir Arda Kuyumcu Haute Couture markası altında çalışarak moda sektöründe yer alıyoruz. İşimizi çok severek büyük bir tutku ile yapıyoruz ve gönülden bağlı olduğumuz zanaatımıza büyük özen gösteriyoruz. Birbirinden yetenekli terziler ile çalışıyor ve tasarımdan dikim ile rötuşa kadar her konuda kendini geliştirmiş olmaları ile iftihar ediyoruz.

Bursa modaevleri abiye ve nişanlık konusunda Türkiye çapında bir üne sahiptir ve biz de bu konuda şehrimiz adına katkılar sağlıyoruz. Kişiye özel tasarımlar yaparak herkesin kendi zevkine ve aynı zamanda proporsiyonuna uygun işler ortaya çıkarıyoruz. Nişan töreni, söz, kız isteme veya benzeri organizasyon ve kutlamalarınız için bizi tercih edebilir ve gerek rengi gerek modeli ile hayallerinizdekinden dahi daha güzel bir sonuca sahip olabilirsiniz.

Nişanlık ve benzeri abiyeler dışında gelinlikler de dikebiliyoruz. Eğer nişan elbisenizde bizi tercih eder de sonuçtan memnun kalırsanız o halde gelinliğiniz için de sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız. Üstelik hem sizi hem de zevkleriniz iyi tanıyan ve vücudunuzda en iyi duracak modellere hâkim bir ekip ile çalışmanın sizi çok daha avantajlı bir konuma getireceğini düşünüyoruz. Nişanlığınızda olduğu gibi gelinliğinizde de kendinizi güvenilir ellere emanet ederek gözü kapalı bir şekilde elbisenizi bize emanet edebilirsiniz.

Arda Kuyumcu Bursa Modaevi nişanlık modellerimiz için bizimle görüşmek ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfayı yukarı doğru kaydırarak telefon numaramızı ve diğer iletişim bilgilerimizi görerek bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz. Diğer bir yöntem olarak da sağda bulunan ücretsiz randevu alma formunu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve herhangi bir yoğunluk sebebi ile sizi geri çevirmemek için bize organizasyonunuzdan en az 1 ay önce ulaşırsanız çok memnun oluruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulv. Karya Rızvanoğlu B Blok K:2 D:4 Nilüfer / Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arda Kuyumcu Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.