Armutlu Ünsal Kaptan Teknesi

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yalova Tekne Düğünü

Deniz tutkunu Yalovalı çiftler için muhteşem bir düğün seçeneğinden bahsedeceğiz! Yalova gibi denize kıyısı olan şehirlerin en büyük avantajlarından biri, kesinlikle tekne düğünü yapılabiliyor olması.

Yalova’da organizasyon yapan birçok tekne bulunuyor. Bu teknelerin açık ve kapalı alanlarında düğün yapabiliyorsunuz. Genelde alt kısmında kapalı salon bulunurken, üst kısmında masalarla donatılmış açık bir alan bulunuyor. Çiftler genelde açık alanda düğün yapmayı tercih ediyor. Havaların serin olması veya yağmur yağması gibi durumlarda ise kapalı alana geçiyorlar.

Tekne düğününün tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri kesinlikle sundukları manzara oluyor. Gündüz saatlerinde denizdeki renk tonları, akşama doğru gün batımı ve gece ortaya çıkan şehir ışıkları!

Yalova’daki teknelerin genelde 200-300 kişilik davetli kapasitesi oluyor. Bu da çok kalabalık olmayacak düğünler için ideal bir genişlik anlamına geliyor.

Tekneleri yakından inceleyebilmeniz için bir iskelede bağlı halde duruyorlar. Ama anlaştığınız takdirde illa bu iskeleden hareket etmeleri gerekmiyor. Siz nereden isterseniz, tekne düğününüz oradan başlıyor.

Yalova teknelerinde müzik ve ses konusunda bir saat sınırlaması olmuyor. Hareket halinde ve açık alanda olduğu için dilediğiniz saate kadar müzik devam edebiliyor. Bu sayede düğünden sonra after partiye devam etme imkanı da bulabiliyorsunuz.

Yalova tekne düğünü tercih eden çiftler, organizasyona bir farklılık katıp kaptan nikahı kıydırma imkanı da buluyor.

Teknede düğün yapıyorsanız ve izniniz varsa havai fişek gösterisi de yapılmasını talep edebiliyorsunuz. Böylece organizasyonunuza ihtişam katmış oluyorsunuz.

Tekne Düğününde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yalova’da tekne düğünü yapacaksanız, dikkat etmeniz gereken konuların başında gelinlik seçimi geliyor. Sabit bir mekanda düğün yapmamanızdan kaynaklı, gelinliğinizin hareketlerinizi kısıtlamaması için rahat olması çok önemli. Kumaş olarak tül ve şifon gibi hafif olanları tercih edebilirsiniz. Kesim olarak da midi ve mini tasarımlar sizin için iyi olacaktır. Tekne düğünleri için balık kesim modelleri tercih ederseniz, rahat edemeyebilirsiniz.

Ayakkabı seçimine de dikkat etmelisiniz. Kalın ya da kısa topuklu bir gelin ayakkabısı seçerseniz, ayakta dururken zorluk yaşamazsınız.

Özellikle baharda düğün yapacak çiftler açık alanı tercih edeceklerse, yağmura karşı tedbirli olmalarında fayda var. Teknenin yağmurdan koruyacak şemsiyeler bulundurması, bir önlem olabilir. Bir diğer seçenek ise kötü hava koşulları esnasında organizasyonu taşıyabilmek için kapalı alanın hazır bir şekilde bekletilmesi olacaktır. Böylece mağduriyet yaşamazsınız.

Yalova’da bir tekne ile anlaşmadan önce ses sistemini denetmenizde fayda var. Açık alan ve hareket halinde bir mekan olacağı için çalınan şarkıların net bir şekilde duyulabilmesi önemli bir detay.

Yemekli organizasyon yapmayı planlıyorsanız, mekanın sunacağı lezzetleri mutlaka önceden tatmalısınız. Davetlilerinize nasıl yemekler sunulacağını önceden bilmek içinizi rahatlatacaktır.

Teknede düğün yapacak olan çiftler, organizasyon tarihini belirlerken mutlaka meteorolojiye başvurmalılar. Düğün tarihinizde çok fazla rüzgar olmaması, denizdeki dalga nedeniyle teknenin aşırı sallanmaması açısından dikkat etmeniz gereken bir konu.

Yalova Tekne Düğünü Konseptleri

Yalova tekne düğünü alternatiflerini inceliyorsanız, süslemelerine de mutlaka dikkat etmelisiniz. Yetkililerin tekneye uygun bir konsept oluşturabilmeleri onların ne kadar başarılı olduklarını ortaya koyar.

Tekne düğünü için tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında deniz konsepti geliyor! Mavi rengin hakim olduğu süslemeler, deniz yıldızlarıyla donatılmış masalar, deniz kabuğu şeklinde nikah şekerleri ortama çok keyifli bir hava kazandırabilir.

Yalova teknelerinde çiçekli süslemelerin de sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Masalarda canlı çiçekler kullanılıyor. Çiçeklerle donatılmış bir gelin takı hazırlanıyor. Teknenin dış süslemesinde tüller ve renkli çiçeklere yer veriliyor.

Anlaşacağınız teknede beyaz rengin de ağırlıklı kullanılmasına özen gösterin. Hem daha ferah bir ortam yaratabilmek hem de davetlileri rahatlatan bir ambiyans sunmak için beyaz renkten destek alabilirsiniz.

Teknelere ve yatlara şık bir görüntü kazandıran detaylardan biri de ışıklandırmalar oluyor. Teknenin açık alanı, boydan boya ışıklarla donatıldığı zaman hava karardığında ortaya çok güzel bir görüntü çıkıyor.

Teknenin giriş yolunun da süslenmesini talep edebilirsiniz. Buraya kırmızı halı serilebilir veya iki yanı çiçeklerle donatılmış bir gelin yolu yapılabilir.

Yalova Tekne Düğünü Fiyatları

Yalova tekne düğünü yapacaksanız, mekanların size kişi başı fiyat vereceğini bilmelisiniz. Organizasyona kaç kişi çağıracaksanız, ona göre bir ödeme yapıyorsunuz.

Yemekli veya yemeksiz düğün organizasyonlarından birini tercih etmeniz gerekiyor. Tekne düğününüzde yemek ikramı yapılacaksa, seçeceğiniz lezzetlere göre mekanlardan fiyat alıyorsunuz. Yemeksiz organizasyonların fiyatları yemeklilere göre çok daha düşük oluyor.

Yalova’daki tekne düğününüzde alkollü içecek servisi yapılmasını istiyorsanız, limitli ve limitsiz seçeneklerine göre kişi başı fiyatlar alıyorsunuz. Mekanların standart menülerinde alkolsüz meşrubat servisi yapılıyor.

Düğün yapacağınız tarih de fiyatları etkiliyor. Hafta içi yapılan organizasyonlar, hafta sonu yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.

Yalova’da anlaştığınız teknenin standart konsepti dışında yapmalarını isteyeceğiniz süslemeler ekstraya giriyor. Seçeceğiniz çiçeğin türüne, masalardaki servis takımlarının kalitesine, gelin yolu hazırlıklarına ve daha birçok detaya göre ekstra ücretlendirme yapılıyor.

Tekne düğünlerinde genelde DJ’ler eşliğinde eğleniliyor. Ancak siz düğününüzde canlı müzik olmasını istiyorsanız, mekan yetkilileriyle bunu önceden konuşmanız lazım. İstediğiniz müzik grubuna göre size bir fiyat çıkaracaklardır.

Yalova’daki teknelerin sayfalarından; fotoğraflarını, hizmetlerini, servis saatlerini, adreslerini, telefon numaralarını ve diğer detaylarını öğrenebilirsiniz. Hoşunuza giden mekanlardan fiyat teklifi almayı da ihmal etmeyin.

Tüm Şehirler Tekne Düğünleri

  • Yalova Tekne Düğünü Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Armutlu 200 400 TL 80.000 TL