Ünsal Kaptan Teknesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ünsal Kaptan Teknesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Ünsal Kaptan Teknesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ünsal Kaptan Teknesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Körfez manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ünsal Kaptan Teknesi Sık Sorulan Sorular

Ünsal Kaptan Teknesi düğün fiyatları ne kadar?

Ünsal Kaptan Teknesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ünsal Kaptan Teknesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ünsal Kaptan Teknesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ünsal Kaptan Teknesi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ünsal Kaptan Teknesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ünsal Kaptan Teknesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ünsal Kaptan Teknesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ünsal Kaptan Teknesi düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, kına, sünnet düğünü, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ünsal Kaptan Teknesi Hakkında

Sıradan bir düğünden uzaklaşmak için doğru yerdesiniz. Ünsal Kaptan Armutlu’da unutulmayacak bir düğün organizasyonunu sizlere sunarken, kalitemizden, güler yüzlü ekibimizden ve uygun fiyatlarımızdan da yararlanmanızı sağlayacağız. Ayrıntılı olarak anlatmak gerekirse;

Hayalinizdeki tekne düğününü gerçekleştirmek için sizi özgür bırakıyoruz. Dilediğiniz süslemeyi yapabilir ve aklınızdaki tekne düğününü yansıtabilirsiniz. Bize yardımcı olacak profesyonel bir organizasyon firmasıyla tüm isteklerinizi karşılamak için hazır olacağız. İstediğiniz renk ve konsepti seçebilecek, dilediğiniz aksesuarı temin etme imkânına sahip olacaksınız. Kısacası siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Ünsal Kaptan gezi teknesinin 250 kişilik bir kapasiteye sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Tekne düğünü için yeterli kapasitenin bulunuyor. Özel organizasyonunuz için tüm sevdiklerinizi çağırabileceksiniz. Hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Üst katımızın açık alt katımızın ise kapalı alanı oluşturduğunu söyleyelim. Tekneyi kapatacağınız için bu iki alana da sahip olacaksınız.

Tekne düğününün en büyük avantajı ses ve müzik konusunda herhangi bir kısıtlama olmadan eğlenebilmenizdir. Yalova açıklarında son ses müzik ile eğlenebilir ve bu mutlu gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte saat konusunda da herhangi bir kısıtlama yaşamıyorsunuz. 250 kişinin aynı anda eğlenebilmesi için son model teknolojik aletlerden oluşan ışık ve ses sistemine sahibiz. Herhangi bir performans yetersizliği yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Teknemizde bugüne kadar birçok organizasyonu gerçekleştirme şansına sahip olduk. Düğünleriniz dışında kına gecelerinizde, bekarlığa veda gecelerinizde, yıl dönümlerinizde, doğum günlerinizde, bekarlığa veda gecelerinizde, iş yemeklerinizde ve kurumsal etkinliklerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmek. Teknemizin belirlediğiniz tarihlerde uygun olduğundan emin olacak ve sizin için hazırlıklarımıza başlayacağız.

Tüm bu fırsatlarımızdan faydalanmak ve hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.