Tekne Düğünü Bursa

Tirilye Gezi Teknesi

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tirilye Gezi Teknesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tirilye Gezi Teknesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Tirilye Gezi Teknesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Tirilye Gezi Teknesi Sıkça Sorulan Sorular

Tirilye Gezi Teknesi düğün fiyatları ne kadar?

Tirilye Gezi Teknesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tirilye Gezi Teknesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tirilye Gezi Teknesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tirilye Gezi Teknesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tirilye Gezi Teknesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tirilye Gezi Teknesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Tirilye Gezi Teknesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tirilye Gezi Teknesi düğün dışında sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Tirilye Gezi Teknesi Hakkında

Nasıl bir düğün töreni organize etmek istersiniz? Aile arasında sıcak ve samimi ancak standarttan uzak bir geceyse hayaliniz, Tirilye Gezi Teknesi tam size göre!

Düşünsenize, birlikteliğinize ilk adımlarınızı attığınız; söz, nişan, kına gecesi veya düğün törenlerinde denizin ortasında uçsuz bucaksız maviliklerle olabilirsiniz… Hayatınıza değer katan sevdiklerinizle birlikte denize açılmak isterseniz, 50 kişiye kadar konuğunuzla ziyafet düzeninde bir gece için sofralarınızı kuruyoruz. Limanda kalmayı ve şehirden uzaklaşmamayı tercih ederseniz, yemekli veya kokteyl düzeninde 75 kişilik bir alan tasarlama şansımız olur. Tüm bunların yanında bekârlığa veda partisi veya sevdiğinizle baş başa olacağınız evlilik teklifi, yıl dönümü gibi etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü 2 kişiden 50 kişiye tüm sevdikleriniz için şık ziyafet masaları hazırlayabiliriz. Elbette karar sizin.

Mudanya teknede düğün organizasyonunuzda sunduğumuz hizmetlerden de söz etmeliyiz! Öncelikle bilmenizi isteriz ki hayallerinizin gerçekleşeceği törenler ve özel merasimleriniz profesyonellere emanet. Ekibimiz ve organizasyon firmalarıyla yürütülen hazırlık sürecinizde siz de ilk görüşmede bunu hissedeceksiniz. Eksiksiz ve kusursuz geçen gece için tek yapmanız gereken ise isteklerinizi belirtmek.

Aldığımız bilgilerle hazırlıklarımıza başladığımızda ise ilk işimiz masa düzeni oluşturmak oluyor. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabileceğimiz davet alanını organizasyon firmasından aldığımız destekle süslüyoruz. Dans pisti ve sahne hazırlıklarını da tamamlıyor, konuklarınızı karşılamaya başlıyoruz. Karşılama sırasında ikramlar sunabiliyor, gece boyu mutfağımızda hazırlanan deniz mahsulleriyle sofralarınızı taçlandırıyoruz. Müzik ve eğlence ise düğününüzü şölene dönüştüren en önemli detay oluyor!

Tirilye Gezi Teknesi’yle hep hayalini kurduğunuz yolculuğa çıkmaya hazırsanız, size özel bir tarih belirlemeliyiz. Bunun için elinizi çabuk tutun ve sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayın! “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri alabileceğinizi de bilmelisiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Tirilye Balıkçı Barınağı Mudanya/ Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.