Tekne Düğünü Bursa

İzzet Kaptan

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İzzet Kaptan Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İzzet Kaptan Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İzzet Kaptan Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı

İzzet Kaptan Sıkça Sorulan Sorular

İzzet Kaptan düğün fiyatları ne kadar?

İzzet Kaptan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İzzet Kaptan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İzzet Kaptan kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İzzet Kaptan 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İzzet Kaptan düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İzzet Kaptan düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

İzzet Kaptan düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İzzet Kaptan düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

İzzet Kaptan Hakkında

Çok uzun yıllardır Marmara Denizi’ni arşınlayan, neredeyse her metrekaresinden geçmişliği ve bir anısı olan teknemiz İzzet Kaptan Bursa’nın Mudanya ilçesinde seyir etmeye devam ediyor. Nam-ı diğer İzzet Kaptan Gemisi olarak da nam salmış gezi teknemiz ile şimdiye dek çok sayıda yolcumuzu en iyi şekilde ağırladık. Hem işini hem de denizi çok seven bir mürettebat ile teknemizi yürütüyoruz. Her gün Mudanya Limanı’nda kalkan teknemiz ile kâh karşıya geçiyor kâh belli bir süre seyredip limana geri dönüyoruz.

Bir gezi teknesi olmamızın dışında da bazı faaliyetler yürütüyor ve hizmet veriyoruz. Örneğin toplu rezervasyonlar kabul ediyor ve zaman zaman özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar arasında ise; düğünler, nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, iş gezi ve toplantıları, okul gezileri, doğum günü kutlamaları ve benzeri aklınıza gelebilecek pek çok türü saymak mümkün. Fakat biz burada biraz daha düğünler özelinde konuşmak ve sizi aydınlatmak istiyoruz ki size karar aşamanızda yardımcı olalım.

Teknemiz hem açık alan hem de kapalı alanları ile bir hayli büyük ve geniş bir ölçüye sahip. Bu sayede yaz kış organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Hemen alt katta bulunan kısım kapalı bir alan ve teknenin uzunluğundan dolayı oldukça geniş bir kapasiteye sahip. Bir üst katı ise üzeri açılabilen yine yeterli genişliğe sahip ikinci davet alan alternatifimi. Yaklaşık 500 kişilik düğün ve davetleri teknemizde rahatlıkla yapabiliyor ve tüm isteklerini memnuniyetle karşıladığımız konuklarımızı ağırlayabiliyoruz.

Teknemizi şu an yöneten Zeki Kaptan ve kamarasının sizi alıp gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir düğün gezisine çıkarmasını ister misiniz? O halde detaylı bilgi almak için hemen sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede teknemiz İzzet Kaptan fiyatları hakkında da bizimle görüşebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Ömer Bey Mahallesi, İskele Meydanı, Mudanya Spor Kulübü Büfesi, 16940, Mudanya / Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.