İzzet Kaptan

E-posta Gönder

  • Mudanya, Bursa.

Kapasite Bilgileri

İzzet Kaptan
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İzzet Kaptan Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

İzzet Kaptan Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İzzet Kaptan Sık Sorulan Sorular

İzzet Kaptan düğün fiyatları ne kadar?

İzzet Kaptan düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.İzzet Kaptan düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


İzzet Kaptan kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İzzet Kaptan 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İzzet Kaptan düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İzzet Kaptan düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


İzzet Kaptan düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İzzet Kaptan düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İzzet Kaptan Hakkında

Çok uzun yıllardır Marmara Denizi’ni arşınlayan, neredeyse her metrekaresinden geçmişliği ve bir anısı olan teknemiz İzzet Kaptan Bursa’nın Mudanya ilçesinde seyir etmeye devam ediyor. Nam-ı diğer İzzet Kaptan Gemisi olarak da nam salmış gezi teknemiz ile şimdiye dek çok sayıda yolcumuzu en iyi şekilde ağırladık. Hem işini hem de denizi çok seven bir mürettebat ile teknemizi yürütüyoruz. Her gün Mudanya Limanı’nda kalkan teknemiz ile kâh karşıya geçiyor kâh belli bir süre seyredip limana geri dönüyoruz.

Bir gezi teknesi olmamızın dışında da bazı faaliyetler yürütüyor ve hizmet veriyoruz. Örneğin toplu rezervasyonlar kabul ediyor ve zaman zaman özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar arasında ise; düğünler, nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, iş gezi ve toplantıları, okul gezileri, doğum günü kutlamaları ve benzeri aklınıza gelebilecek pek çok türü saymak mümkün. Fakat biz burada biraz daha düğünler özelinde konuşmak ve sizi aydınlatmak istiyoruz ki size karar aşamanızda yardımcı olalım.

Teknemiz hem açık alan hem de kapalı alanları ile bir hayli büyük ve geniş bir ölçüye sahip. Bu sayede yaz kış organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Hemen alt katta bulunan kısım kapalı bir alan ve teknenin uzunluğundan dolayı oldukça geniş bir kapasiteye sahip. Bir üst katı ise üzeri açılabilen yine yeterli genişliğe sahip ikinci davet alan alternatifimi. Yaklaşık 500 kişilik düğün ve davetleri teknemizde rahatlıkla yapabiliyor ve tüm isteklerini memnuniyetle karşıladığımız konuklarımızı ağırlayabiliyoruz.

Teknemizi şu an yöneten Zeki Kaptan ve kamarasının sizi alıp gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir düğün gezisine çıkarmasını ister misiniz? O halde detaylı bilgi almak için hemen sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede teknemiz İzzet Kaptan fiyatları hakkında da bizimle görüşebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ömer Bey Mahallesi, İskele Meydanı, Mudanya Spor Kulübü Büfesi, 16940, Mudanya / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.