Gold Otantik Gemi

E-posta Gönder

Gold Otantik Gemi

Gold Otantik Gemi Hakkında

Farklı ve sıra dışı bir düğünün peşinde olan ve sevdiklerine özel bir organizasyon sunma hayali olan çiftlerin tekne düğünlerini oldukça sık tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Son yıllarda çok daha fazla tercih edilen ve birbirinden güzel düğünlerin yapıldığı tekne düğünleri için bir de bizim önerimiz bulunuyor. Gold Otantik Gemi, Bursa’da farklı tasarımı ve hizmet anlayışı ile en özel davetlerinize ev sahipliği yapmak için hazır. Yapımı oldukça eski, ihtişamlı ve şık teknemizde benzersiz bir düğüne imza atan çiftlerimizin yaşadığı memnuniyeti sizlerin de yaşamasını istiyoruz.

Gemimizi kısaca anlatmak gerekirse; 1961 yılında İskoçya’nın Glasgow şehrinde yapılan Gold Otantik Gemi, İngiltere’den İstanbul Şehir Hatlarında kullanılmak amacıyla alındı. 1960 yılında İstanbul’un Beyaz Meydanı’nda yaşanan öğrenci olaylarından dolayı ölen ilk kişi Turan Emeksiz’in ismi verildi. Bu isimle Kadıköy-Eminönü-Sirkeci hattında toplam 45 yıl faaliyet gösterdi. 2006 yılıyla birlikte ise hurdaya çıkarıldı. Bir süre sonra Güzelyalı Belediyesi tarafından satın alındı ve Bursa’ya getirildi. Belediye tarafından ihalesi açıldı ve işletmesi 15 yıllığına satıldı. Yapılan restorasyon çalışmaları sonrasında Otantik Gemi Otel olarak 2008 senesinden beri kaliteli bir hizmeti misafirlerimizle buluşturuyoruz.

Düğünlerinizi gerçekleştireceğiniz teknemizdeki tüm süsleme ve konsept tercihlerini dilerseniz profesyonel bir organizasyon firmasıyla sağlayabiliyorsunuz. Bugünün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sizlerin istek ve beklentilerine eksiksiz bir şekilde yanıt vermek bizin en büyük amacımız.

Gemimizi diğer gemilerden ayıran en önemli özelliğimiz; aynı zamanda otel, restoran ve kafe olarak da faaliyet gösterebilmemiz! Evet, yanlış duymadınız! Günlük olarak da faaliyet gösterdiğimiz teknemizi istediğiniz zaman ziyaret edebiliyor, lezzetli yemeklerimizi tadabiliyorsunuz. Ya da düğününüzden sonra konaklayabiliyor ve mutlu bir sabaha deniz üstünde uyanabiliyorsunuz. Benzersiz imkânlarımız sayesinde Bursa tekne düğünü denildiğinde aklınıza geleceğimizden eminiz.

Eğer Otantik Gemi Otel’in tekne düğünü için tüm beklentilerinizi karşıladığını düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Burgaz Mahallesi Marina Bulv. No:3 Güzelyalı, Mudanya, Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.