MST Yat

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Farklı konseptler uyguluyor.
  • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
  • Dünya mutfağı menüsü sunuyor.
  • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
  • Işık şovuyla renk katıyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.
  • Kolay ulaşılabilir konumda.

MST Yat Hakkında

2010 yılından beri Antalya tekne düğünü alanında hizmet veren MST Yat’a hoş geldiniz! Sektörde deneyim kazanmış uzman ekibimizle sizi Kemer’de bekliyoruz. Düğününüzü geleneksel konseptlerin dışına çıkarak düzenlemek ve misafirlerinizle beraber eğlenceli bir gün geçirmek isterseniz teknemiz size yardımcı olabilir. Teknemiz hem geniş düğünler hem de butik düğünler için hizmet verebiliyor.

Davet Alanları

MST Yat Cruise teknesinde açık veya kapalı olarak hizmet veren 3 ayrı davet alanı bulunuyor. Yemekli ve kokteyl konseptli davetleriniz için teknemizde ister açık ister kapalı alanda toplam 600 misafiri büyük rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Bunun yanında ortalama 20 ila 30 kişinin katılacağı küçük çaplı bir kutlama düzenlemek isterseniz yine teknemizi tercih edebilirsiniz. After party gibi davetleriniz için de uygun alan sağladığımızı söylemekten mutluluk duyarız.

Dekorasyon

MST Yat Cruise Antalya’da çiftlerimize mekan dekorasyonu konusunda sınırsız seçenek sunuyoruz. Düğün sahipleri teknemizde istedikleri her türlü dekorasyonu hayata geçirebilirler. Süsleme noktasında çözüm ortağımız olan organizasyon ekibimizden de yardım alıyoruz.
●Açık alanımızda misafirlerinizi U şekilli koltuklar, cam masalar ve koridorda bistro masalarla karşılıyoruz. Masalarımızı tül ve kumaşlarla giydirdikten sonra çiçekle dekore ediyoruz. İsteğe göre yuvarlak banket masaları da kullanıyor ve bu masaları 7 kollu şamdanlarla süslüyoruz. Açık alanımızda fotoğraf arka planı kurulumu da yapılabiliyor.
●Kapalı alanımızda çiftlere yuvarlak masalar ve gri napolyon sandalyelerle yardımcı oluyoruz. Masaları çiçekler ve aynalı jardinyerlerle dekore ediyor, şık bir görünüm elde ediyoruz.

Hizmetler

Teknemizde eğlenceli bir düğün için animasyon ekibi, sahne hizmetleri, ışık ve ses sistemleri bulunuyor. İstediğiniz her türlü imkanı sağlayabiliyoruz. Ayrıca yemek servisini kendi garson ekibimizle gerçekleştiriyoruz. MST Yat’da çiftlerin talep ettikleri her türlü menüyü dünya mutfağına hakim olan profesyonel aşçı ekibimizle hazırlıyoruz. Vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü gibi özel menüler de çıkarabiliyoruz. Özel barımızdaysa içki servisi yapılıyor.

Düğününüzü Akdeniz’in mavi suları üzerinde, şehir ve doğa manzarası eşliğinde organize etmek için bizimle çalışabilirsiniz. Teknemizde müzik yayını gece yarısından sonra da devam ediyor ve çiftlerin eğlencesine katkıda bulunuyor. Antalya Kemer tekne düğün fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Sayfamızın yan tarafında görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formu aracılığıyla da bize ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

MST Yat Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

MST Yat Sıkça Sorulan Sorular

MST Yat düğün fiyatları ne kadar?

MST Yat düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.MST Yat düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

MST Yat kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

MST Yat 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.