Geleneksel Olmayan Düğün Alternatifleri

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:06 dakika

29.06.2020

Tebrikler, evleniyorsunuz! Ama siz o “yüksek yüksek tepeler” gelini değilsiniz.

Rotadan Ufak Sapmalar

Anne babaların tanışmasını evde klasik bir söz töreninden farklı bir okazyonla gerçekleştirin. Şık bir akşam yemeği, hoş bir Pazar kahvaltısı ya da yakınlara günübirlik bir gezi. Evde misafir ağırlama stresinden uzaklaşınca herkes birbirine çabucak kaynaşacaktır.

geleneksel olmayan düğün alternatifleri

Geleneğe Karşı Hareketler

Öyle veya böyle pek çok çift gelenekleri kendilerine göre yorumlayıp yaratıcı ama çok da göze batmayan çözümlerle düğün hazırlıklarını atlatıyorlar. Ancak kimi sıradışı gelinler geleneksel olanın tersine hareket etmekten ayrı bir zevk alıyorlar. Sizin de böyle bir niyetiniz varsa size önerilerimiz var!

Parlak Fikirler

Kına gecesi yerine çılgın bir bekarlığa veda partisi düzenlemeye ne dersiniz? Sadece kız arkadaşlarınız katıldığı, kızlara özel eğlencelerin tertiplendiği ve o gece yaşananların orada kalacağı bir bekarlığa veda partisi, evlilik hayatınız boyunca hep ihtiyaç duyacağınız arkadaşlıklarınızı pekiştirecektir. Peki yurtdışında iki kişilik bir evlilik töreni ilgiliniz çeker mi? Eğer davetli kitleniz birbirinden çok farklı olacaksa ya da farklı kültürler farklı şehirler gibi sebeplerle hayal ettiğiniz gibi bir düğünü yaşayamayacağınızı düşünüyorsanız bu seçenek sizin için harika! Doğa ve adrenalin bağımlıları içinse önerimiz kumsalda, havada ya da su atında evlenmek... Bu tür özel istekleri yerine getiren düğün organizasyon firmaları sizin için o günü hem güzeş hem de güvenli hale getirebilir.

Ajandam Aracı'na gitmek için tıklayın.

Düğün planlama hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Düğün firmalarını inceleyip fiyat ve bilgi istemek için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

başak

Düğün Tarihi: 14.10.2014


oturup bi düşünmek gerek ilginç olabilir gerçekten


ilkiz demirel

Düğün Tarihi: 14.10.2014


kına out bekarlığa veda in :D