Kocaeli Tarihi Düğün Mekanları

Kocaeli'ndeki tarihi düğün mekanlarının tümü Düğün.com'da! Nostalji kokan bir düğün planlamak istiyorsan, mekanları incele, servis, menü ve fotoğraflarına göz at, beğendiklerinle tek tıkla iletişime geç!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Kocaeli’nde Tarihi Mekan Düğünleri İçin Ne Giymelisiniz?

Tarihi mekanda düğün yapmaya karar verdiyseniz mekana uygun gelinlik ve damatlık giymeniz önemlidir. Eğer kusursuz görünmek istiyorsanız her şeyin uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Örneğin, köşk düğünü yapacaksanız damat adayları smokin, gelin adayları prenses kesim gelinlik modeli tercih edebilirler. Mekanın temasına uygun olarak gelin çiçeğinizi mekan süslemesinde kullanılan çiçeklerden yaptırabilirsiniz. Damat yaka çiçeği için de aynı çiçeklerin minyatürünü yaptırılabilir. Prenses model gelinlik için saçlarınızı balerin topuzu yaptırarak uzun bir duvak takabilirsiniz. Yalı düğünü için damat adayları yine smokin tercih edebilirler, gelin adayları da prenses model gelinliğin yanı sıra balık model gelinlik de giyebilirler. Konak düğünü için damat adayları smokin yerine daha rahat edebilecekleri takım elbise seçeneğini değerlendirebilirler. Gelin adayları da düz kesim gelinlik modellerinden birini tercih edebilir.

Tarihi düğün mekanları için vintage düğün konseptini düşünebilir, damatlık, gelinlik, saç ve makyaj için de vintage tarzı göz önünde bulundurabilirsiniz. Gelinlik ve damatlık seçimi düğün konseptinize ve düğün mekanınıza uygun olmalıdır. Aksi takdirde uyumsuz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Düğün fotoğraf çekimi için de tarihi mekanları kullanarak hoş bir uyum elde edebileceğinizi de unutmayın.

Kocaeli’nde düğün için tarihi mekan ararken kişi sayınızı, konseptinizi göz önünde bulundurarak arama yapmaya özen göstermelisiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri de almayı unutmayın!