Mudanya Sosyal Tesisi

E-posta Gönder

  • Mudanya, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Mudanya Sosyal Tesisi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Mudanya Sosyal Tesisi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mudanya Sosyal Tesisi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mudanya Sosyal Tesisi Sık Sorulan Sorular

Mudanya Sosyal Tesisi düğün fiyatları ne kadar?

Mudanya Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mudanya Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mudanya Sosyal Tesisi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mudanya Sosyal Tesisi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mudanya Sosyal Tesisi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mudanya Sosyal Tesisi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Mudanya Sosyal Tesisi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mudanya Sosyal Tesisi düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü, kına, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mudanya Sosyal Tesisi Hakkında

Mudanya Sosyal Tesisi’ne hoş geldiniz. Burası 1870’li yıllarda Bursa’nın meşhur ipek ipliğinin dünyaya ulaştığı konum! Üstelik bir kültür mirası olan bu yapıda, 1953 yılına kadar demir yolu hizmetleri verilmeye devam edildi. Tarihe ve onlarca özel âna şahitlik eden Mudanya Limanı yıllar içerisinde; kaymakamlık lojmanı ve kız sanat okulu olarak da kullanıldı. Son olarak da 2009 yılında belediye tarafından restore edilerek hâlâ hizmet veren tesisimizin kapıları misafirlerimize açıldı. Mudanya İskele Meydanı üzerinde yer alan tesisimizde, profesyonel ekibimiz ve Burfaş işletmeciliği güvencesinde hizmet veriyoruz. En özel davetlerinize, yemekli tören ve düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Bodrum katı da dâhil 3 kattan oluşan yapı içerisinde; kafe, restoran ve bahçemiz var. Bahçemizde yaptığımız düğünlerde özel konsept hazırlıklarını organizasyon firmalarından destek alarak yapıyoruz. Burada 250 kişiye kadar yemekli düğün törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. Konsepti ve merkezi konumuyla Mudanya düğün mekânları arasında fark yaratan bahçemizde bolca eğlence de sizi bekliyor. Mudanya İstasyonu Restoran’ında ise birbirinden özel yemekli kutlamalara, nikâh sonrası yemek, söz ve nişan törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için farklı katlarda yer alan VIP oda, kafe ve restoranımızda; 10 kişiden 150 kişiye kadar eğlencelerinizi tasarlıyoruz.

En özel ânlarınız için Mudanya Sosyal Tesisleri rezervasyonunuzu yaptırdığınızda, ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla hummalı bir çalışmaya başlıyoruz. Her şeyi en küçük ayrıntısına kadar tasarlıyor, istekleriniz doğrultusunda menü hazırlıklarını da yapıyoruz. Enfes tatlarla gecenizi taçlandırıyor, uzun yemek listeleri ve şık sunumlarla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tarihin eşsiz dokusu ve heyecanlı gününüzde müzik eşliğinde nezih gecenizi başlatıyoruz. Son olarak; bilmelisiniz ki özel etkinliklere yönelik hizmetler verdiğimiz tesisimiz pazartesi günleri kapalı. Ancak diğer günler mutluluğunuza şahitlik etmek için saatler 23.00’ı gösterene kadar açık.

Tarihin derinliklerinde gelen tren sesini siz de duyuyorsunuz değil mi? Denizin sesi ve huzuru gecenize etki edecek, aşkınız burada tarihe kazınacak… Söz, nişan, kına gecesi, düğün yemeği ve kutlamalarınız için Mudanya Sosyal Tesisi’nde rüya gibi bir gecede buluşmak üzere! Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Ömerbey Mah. Bursa Asfaltı Cad. No: 1 Mudanya / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.