Tarihi Mekanlar Bursa

Mudanya Sosyal Tesisi

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mudanya Sosyal Tesisi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mudanya Sosyal Tesisi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Mudanya Sosyal Tesisi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Mudanya Sosyal Tesisi Sıkça Sorulan Sorular

Mudanya Sosyal Tesisi düğün fiyatları ne kadar?

Mudanya Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mudanya Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mudanya Sosyal Tesisi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mudanya Sosyal Tesisi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Mudanya Sosyal Tesisi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mudanya Sosyal Tesisi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Mudanya Sosyal Tesisi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mudanya Sosyal Tesisi düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü, kına, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Mudanya Sosyal Tesisi Hakkında

Mudanya Sosyal Tesisi’ne hoş geldiniz. Burası 1870’li yıllarda Bursa’nın meşhur ipek ipliğinin dünyaya ulaştığı konum! Üstelik bir kültür mirası olan bu yapıda, 1953 yılına kadar demir yolu hizmetleri verilmeye devam edildi. Tarihe ve onlarca özel âna şahitlik eden Mudanya Limanı yıllar içerisinde; kaymakamlık lojmanı ve kız sanat okulu olarak da kullanıldı. Son olarak da 2009 yılında belediye tarafından restore edilerek hâlâ hizmet veren tesisimizin kapıları misafirlerimize açıldı. Mudanya İskele Meydanı üzerinde yer alan tesisimizde, profesyonel ekibimiz ve Burfaş işletmeciliği güvencesinde hizmet veriyoruz. En özel davetlerinize, yemekli tören ve düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Bodrum katı da dâhil 3 kattan oluşan yapı içerisinde; kafe, restoran ve bahçemiz var. Bahçemizde yaptığımız düğünlerde özel konsept hazırlıklarını organizasyon firmalarından destek alarak yapıyoruz. Burada 250 kişiye kadar yemekli düğün törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. Konsepti ve merkezi konumuyla Mudanya düğün mekânları arasında fark yaratan bahçemizde bolca eğlence de sizi bekliyor. Mudanya İstasyonu Restoran’ında ise birbirinden özel yemekli kutlamalara, nikâh sonrası yemek, söz ve nişan törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için farklı katlarda yer alan VIP oda, kafe ve restoranımızda; 10 kişiden 150 kişiye kadar eğlencelerinizi tasarlıyoruz.

En özel ânlarınız için Mudanya Sosyal Tesisleri rezervasyonunuzu yaptırdığınızda, ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla hummalı bir çalışmaya başlıyoruz. Her şeyi en küçük ayrıntısına kadar tasarlıyor, istekleriniz doğrultusunda menü hazırlıklarını da yapıyoruz. Enfes tatlarla gecenizi taçlandırıyor, uzun yemek listeleri ve şık sunumlarla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Tarihin eşsiz dokusu ve heyecanlı gününüzde müzik eşliğinde nezih gecenizi başlatıyoruz. Son olarak; bilmelisiniz ki özel etkinliklere yönelik hizmetler verdiğimiz tesisimiz pazartesi günleri kapalı. Ancak diğer günler mutluluğunuza şahitlik etmek için saatler 23.00’ı gösterene kadar açık.

Tarihin derinliklerinde gelen tren sesini siz de duyuyorsunuz değil mi? Denizin sesi ve huzuru gecenize etki edecek, aşkınız burada tarihe kazınacak… Söz, nişan, kına gecesi, düğün yemeği ve kutlamalarınız için Mudanya Sosyal Tesisi’nde rüya gibi bir gecede buluşmak üzere! Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres:

    Ömerbey Mah. Bursa Asfaltı Cad. No: 1 Mudanya / Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.