Kasabalıların Konağı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kasabalıların Konağı
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kasabalıların Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kasabalıların Konağı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kasabalıların Konağı Sık Sorulan Sorular

Kasabalıların Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Kasabalıların Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kasabalıların Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kasabalıların Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kasabalıların Konağı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kasabalıların Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kasabalıların Konağı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kasabalıların Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kasabalıların Konağı düğün dışında baby shower, parti, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kasabalıların Konağı Hakkında

Biz Beypazarı konağı olan Kasabalıların Konağında düğününüzü gerçekleştirmeye ne dersiniz?

İnözü vadisinin doğal güzellikleri içerisinde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Müthiş konak manzarası ve doğa manzarası davetlerinize eşlik ediyor; size keyifli ve huzurlu saatler yaşatıyor…


Düğününüz için farklı davet alanları da sunduğumuz tesisimizde bu samimi ortamın sıcaklığını iliklerinize kadar hissedeceksiniz…


Yemyeşil kır bahçemizi tercih edebileceğiniz gibi ahşap binamız içerisindeki odalarımızı da tercih edebilirsiniz. Her katımızda ayrı bir odamız bulunuyor ve her odamızda bambaşka bir güzellik sunuyoruz. Davetler için en ideal olan odamız ise şüphesiz ki konağımızın en üst katta bulunan odasıdır. Guşgana ismini verdiğimiz bu odamız oldukça özel ve ferahtır. Aynı zamanda bir balkonu da bulunan bu odada misafirlerimizin istediği zaman hava alabilmesi için balkonu da bulunuyor. Düğününüzü yaz ya da kış mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? Konsept olarak yemekli sohbetli bir düğün mü istiyorsunuz yoksa eğlenceli bir düğün mü? Bu gibi detaylar şüphesiz ki çok önceden belirlenmiş olacaktır. Belirlenen sınırların ışığında konağımız içerisinde düğününüz için en uygun alanı bulabileceğinize eminiz.


Davet alanını belirledikten sonra sıra içerisinde sunacağımız hizmetlere geliyor. İlk olarak organizasyonlarınız yemekli ya da pastalı olarak gerçekleştirebileceğimizi belirtmek isteriz. Her iki alternatif için de önceden isteyeceğiniz lezzetleri davetiniz için hazırlayabiliriz. Usta şeflerimiz sizin için en güzel menüleri oluşturacaktır.


Lezzetler dışında düğün boyu fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunuyoruz. Bu anları eğlence dolu geçirmek isterseniz; orkestra desteği de sunmayı ihmal etmiyoruz. Düğün günü keyifli ortam, lezzet ve müzik… Aslında genel olarak isteyebileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir konak… Üstelik ekstra olarak isteyebileceğiniz hizmetler için de organizasyon sorumlumuzla irtibat kurarak isteğinizi çözüme kavuşturabiliyorsunuz.


Siz de Beypazara İnözü Vadisi düğün mekânı arayışındaysanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçerek aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    İnözü Vadisi Kumsüren Cami Yanı No:22 Beypazarı/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kasabalıların Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.