Tarihi Mekanlar Ankara

Kasabalıların Konağı

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kasabalıların Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kasabalıların Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kasabalıların Konağı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Doğa manzaralı

Kasabalıların Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Kasabalıların Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Kasabalıların Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kasabalıların Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kasabalıların Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kasabalıların Konağı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kasabalıların Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kasabalıların Konağı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kasabalıların Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kasabalıların Konağı düğün dışında baby shower, parti, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kasabalıların Konağı Hakkında

Biz Beypazarı konağı olan Kasabalıların Konağında düğününüzü gerçekleştirmeye ne dersiniz?

İnözü vadisinin doğal güzellikleri içerisinde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Müthiş konak manzarası ve doğa manzarası davetlerinize eşlik ediyor; size keyifli ve huzurlu saatler yaşatıyor…


Düğününüz için farklı davet alanları da sunduğumuz tesisimizde bu samimi ortamın sıcaklığını iliklerinize kadar hissedeceksiniz…


Yemyeşil kır bahçemizi tercih edebileceğiniz gibi ahşap binamız içerisindeki odalarımızı da tercih edebilirsiniz. Her katımızda ayrı bir odamız bulunuyor ve her odamızda bambaşka bir güzellik sunuyoruz. Davetler için en ideal olan odamız ise şüphesiz ki konağımızın en üst katta bulunan odasıdır. Guşgana ismini verdiğimiz bu odamız oldukça özel ve ferahtır. Aynı zamanda bir balkonu da bulunan bu odada misafirlerimizin istediği zaman hava alabilmesi için balkonu da bulunuyor. Düğününüzü yaz ya da kış mı gerçekleştirmek istiyorsunuz? Konsept olarak yemekli sohbetli bir düğün mü istiyorsunuz yoksa eğlenceli bir düğün mü? Bu gibi detaylar şüphesiz ki çok önceden belirlenmiş olacaktır. Belirlenen sınırların ışığında konağımız içerisinde düğününüz için en uygun alanı bulabileceğinize eminiz.


Davet alanını belirledikten sonra sıra içerisinde sunacağımız hizmetlere geliyor. İlk olarak organizasyonlarınız yemekli ya da pastalı olarak gerçekleştirebileceğimizi belirtmek isteriz. Her iki alternatif için de önceden isteyeceğiniz lezzetleri davetiniz için hazırlayabiliriz. Usta şeflerimiz sizin için en güzel menüleri oluşturacaktır.


Lezzetler dışında düğün boyu fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunuyoruz. Bu anları eğlence dolu geçirmek isterseniz; orkestra desteği de sunmayı ihmal etmiyoruz. Düğün günü keyifli ortam, lezzet ve müzik… Aslında genel olarak isteyebileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir konak… Üstelik ekstra olarak isteyebileceğiniz hizmetler için de organizasyon sorumlumuzla irtibat kurarak isteğinizi çözüme kavuşturabiliyorsunuz.


Siz de Beypazara İnözü Vadisi düğün mekânı arayışındaysanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçerek aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  İnözü Vadisi Kumsüren Cami Yanı No:22 Beypazarı/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Kasabalıların Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.