Söz, Nişan Mekanları Bursa

Mavera Park

Mavera Park

Mavera Park Hakkında

Mavera Park, şehir merkezine en yakın manzaralı mekan olmak özelliğiyle Bursa söz nişan mekanlarından ayrılıyor. Panoramik yemyeşil ağaçlarla sarılmış eşsiz bir doğa manzarası içinde yer alıyor. 2017 yılından beri hizmet veren işletmemiz, söz ve nişan etkinliklerinizde yanınızda oluyor. Davetleriniz için açık ve kapalı olmak üzere 2 davet alanımız bulunuyor. Ayrıca, yemekli davetleriniz için zengin seçeneklerimiz arasından istediğiniz menüyü oluşturabiliyorsunuz.

Davet Alanları

1.000 kişilik kapasitesiyle açık davet alanımız, 1.500 metrekarelik geniş bir alanda hizmet veriyor. Terasımız, orman ve şehir manzarası ayaklarınızın altına serilmiş hissi veren manzaraya sahip. Ağaçlar içindeki terasımızın ortasında süs havuzuyla şelale yer alıyor. Doyasıya eğlenebileceğiniz geniş dans alanımıza ek olarak profesyonel teknik ekipmanlarımız da bulunuyor. Özel gününüzü unutulmaz kılmak için etkileyici kareler yakalayabileceğiniz fotoğraf köşemiz de var.

Kapalı davet alanımız ise 500 kişilik kapasitesiyle 700 metrekare genişliğinde bir alanda yer alıyor. Boydan boya açılır kapanır camları ve ısıtma sistemi sayesinde her mevsimde hizmet verebiliyoruz. Salonumuz, hem camları hem de açılır kapanır yüksek tavanı ile manzarayı içine alıyor ve ferahlık kazanıyor. Geniş alan kapasiteli salonumuzda özel şark köşelerimiz mevcut.

Dekorasyon

Dekorasyonumuzda anlaşmalı olduğumuz deneyimli organizasyon firmasıyla çalışıyoruz. Doğal bir güzelliğe sahip olan davet alanlarımıza zengin seçenekleriniz arasından istediğiniz dokunuşlarla şıklık kazandırabiliyorsunuz. Oturma düzenimiz için yöresel şark masalarımızın dışında tercih edebileceğiniz masa ve sandalye seçenekleri bulunuyor. Renk skalasından istediğiniz tonları öne çıkarabiliyor veya masa ve sandalye süslemeleriniz için ürün çeşitlerimiz arasından seçebiliyorsunuz.

Hizmetler

Bursa Osmangazi nişan yerleri içinde manzarasının yanında tam kapsamlı hizmet anlayışıyla da ayrılan mekanımız, her detayın düşünüldüğü bir organizasyon düzenliyor.

●Canlı müzik/DJ
●Zenne/oryantal/dans ekibi
●Nişan tepsisi
●Nişan süslemesi
●Nişan çikolatası
●Hint kınası
●Dilek feneri
●Hint kınası
●Organizasyon sorumlusu
●Organizasyon firması getirme
●Fotoğrafçı getirme hizmeti
●Yemek servisi
●Hazırlık odası
●Otopark

Yiyecek / İçecek

Menünüzü, alanında deneyimli mutfak çalışanlarımız tarafından hazırlanan zengin ikramlarımız arasından oluşturabiliyorsunuz. Yemekli ve kokteyl menü tarzında menülerden birini seçebiliyorsunuz. Yemekli menülerimizde ana yemek olarak ızgara ya da sulu yemekten birini tercih edebilirsiniz. Kokteyl menüsü ise yaş pasta, kuru pasta, çerez ve meşrubattan oluşuyor. Özel menü seçeneklerimizden de birini seçebilir ve tadım sonrası menüde değişiklik yapabilirsiniz.

Mavera Park, söz ve nişan yapılabilecek mekanlar Bursa’da şehir merkezinde manzarayı sunan ayrıcalıklı lokasyonuyla öne çıkıyor. Özel günlerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve kusursuz bir kutlama geçirmeniz için en iyi hizmetimizi sunuyoruz. Mekanımız ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. “Görünenin ötesinde olağanüstü güzellik Mavera” sizinle tanışmayı heyecanla bekliyor.

Mavera Park Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Cam tavan Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Mavera Park Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.