Söz, Nişan Mekanları Bursa

Erta Soyak Thermal Otel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Yemekli
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Erta Soyak Thermal Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Erta Soyak Thermal Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Erta Soyak Thermal Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Hayır
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Erta Soyak Thermal Otel Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Erta Soyak Thermal Otel Hakkında

Uludağ, Bodrum ve Alaçatı’da uzun yıllar hizmet veren otelimiz şimdi de Bursa şubesiyle söz ve nişan kutlamaları için kapılarını açıyor. Butik otel konseptiyle faaliyet gösteren otelimizde lüks bir nişan düzenleyebilirsiniz. Diğer şubelerimizde de organizasyonlara ev sahipliği yaptığımızdan davet sektöründe oldukça fazla deneyim kazandık. Bursa nişan mekanları arasında yer alan Erta Soyak Thermal’de yemekli ve kokteyl konseptli davet seçenekleri bulunuyor.

Davet Alanları

Erta Soyak Thermal bünyesinde bir kapalı bir de açık olmak üzere 2 farklı davet alanı mevcut.

-Açık alanımızda kokteyl düzenli nişanlar için 100, yemekli nişanlar içinde 80 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Pist alanını da isteğe göre hazırlıyoruz. Buradan şehir manzarası da görülebiliyor.

-Kapalı alanımızdaysa 80 kişiye hizmet verebiliyoruz. Burada da pist alanını talebe göre oluşturuyoruz. Camekanlı kapalı alanımızdan bahçe manzarası da izlenebiliyor. Kapalı salonumuzun öne çıkan özellikleri arasında yüksek ahşap tavanı da yer alıyor.

Dekorasyon

Erta Soyak Thermal Bursa’da özel tasarım masa ve sandalyelerle çiftleri ağırlıyoruz. Bununla beraber kullandığımız tüm dekorlar da özel tasarım kategorisine giriyor. Davet alanlarımızda çiftin isteğine göre tiffany sandalye de kiralanabiliyor. Bununla beraber nişan masası arka planı isteyen çiftlerimiz için de yeterli alanımız bulunuyor.

-Açık alanımızda kokteyl konseptli nişanlar için beyaz renkli ferman model sandalyelerimizi kilise düzende yerleştiriyoruz. Nişan masanızı ahşap çardağımıza kuruyor, çardak girişinin iki yanını silindir sütunlar ve çiçek süslemeleriyle dekore ediyoruz. Masamızı da beyaz örtüyle kaplıyor ve çiçeklerle süslüyoruz.

-Beyaz ve ahşabın öne çıktığı kapalı alanımızda oturma düzenini ahşap masalar ve kumaş kaplı sandalyelerle hazırlıyoruz. Otantik bir görünümü olan kapalı alanımızda yuvarlak masa seçeneği de mevcut. Kapalı alanımız camekanlı olduğundan oldukça ferah bir atmosfere de sahip.

Hizmetler

Çiftimiz arka plan gibi dekorlar için dışarıdan organizasyon firması getirebilir veya anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmasıyla çalışabilirler. Mekanımızda ses ve ışık hizmetleri de bulunuyor. Ayrıca hazırlık odası olarak otelimizden bir oda tahsis ediyoruz. Otelimizde gelin hamamı da yer alıyor. Yemek servisi için tüm dünya mutfaklarından lezzetler hazırlıyor, servisini de biz yapıyoruz.

Mekanımız Bursa Osmangazi nişan yerleri içinde erken anlaşmalara özel sunduğu indirimlerle öne çıkıyor. Ayrıca ödeme noktasında da çifte çeşitli kolaylıklar sağlıyoruz. ‘’En anlamlı günlerinizde sizinle birlikteyiz.’’ sloganıyla çiftleri bekleyen otelimizle iletişime geçmek için profilde görebileceğiniz telefon numarasını arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunu doldurarak da ekibimize ulaşabilir ve istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Kükürtlü Mahallesi, Karagöz cad. No : 65

 • Haritadaki Konumu

  Erta Soyak Thermal Otel Yol Haritası

Erta Soyak Thermal Otel Düğün Yorumları (2)

Cansu & Fatih

Düğün Tarihi: 15.05.2022

Nikahımız nikah salonunda kıyıldı, ardından nikah sonrası yemek için mekanı kiralamıştık. her şey mükemmel hazırlanmıştı. müzik istememiştik ama bize sürpriz yapıp bir dj getirmişlerdi, iyiki de yapmışlar, çok mutlu olduk, çok eğlendik. yemekten sonra birde konaklamamız için eşimle bana suit oda... devam 

Sevda & Yavuz

Düğün Tarihi: 07.05.2022

Yeni bir mekan olduğu için önce tereddüt etmiştim fakat çok memnun kaldık, çok daha büyük alanları olsaydı düğünü mutlaka burada yapardım. Teras, servis, hizmet, yiyecek içecek, alaka mükemmeldi. Teşekkür ederiz Erta SOyak otel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.