Söz, Nişan Mekanları Bursa

Casa Luz

5,0
 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Yemekli
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Casa Luz Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Casa Luz Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Casa Luz Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Hayır
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Yok
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Hayır
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Casa Luz Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Casa Luz Hakkında

Bursa Nilüfer nişan mekanlarından Casa Luz’da sizi açık ve kapalı davet alanlarımızla bekliyoruz. Villamızda ve villamıza ait geniş, yemyeşil bahçemizde çiftleri ağırlıyoruz. 2021’den beri nişan ve söz kutlamaları için hizmet veren mekanımızda butik davetler gerçekleştirebilirsiniz. Misafirlerinize kokteyl tarzında ikramlar sunmak isterseniz bu konuda da size yardımcı oluyor, lezzetli kokteyl menüleri çıkarıyoruz.

Davet Alanları

Bursa butik nişan mekanları arasında yer alan Caza Luz’da samimi ve keyifli nişan törenleri gerçekleştiriyoruz. Tesisimizde hem açık, hem de kapalı davet alanımız bulunuyor. Bu sayede çiftlere istedikleri konsepti seçme fırsatı sunuyoruz. Çim zeminli bahçemizde 100 kişilik kapasitemizle açık hava organizasyonları düzenliyoruz. Yüksek tavanlı ve klimalı kapalı alanımızdaysa 60 ila 70 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyoruz.

Dekorasyon

Açık ve kapalı davet alanlarımızda çiftlerin isteklerine göre kişiye özel nişan ve söz konseptleri oluşturuyor, mekan dekorasyonunu bu konsepte göre yapıyoruz. Nişanınızı açık alanımızda düzenlemeyi planlıyorsanız kır bahçesine yakışacak süslemelerle davet alanının dekorasyonunu tamamlıyoruz. Ayrıca bahçemizde sahne kurulumu için yerimiz bulunuyor. Kapalı alanımızda da çiftlere sunduğumuz dekorasyon alternatifleriyle nişan süslemelerini tamamlıyoruz.

Hizmetler

Casa Luz’da işletmemize ait olan mutfağımızda deneyimli aşçılarımızla hizmet veriyoruz. Böylece talep ettiğiniz tüm ikramları mekanımızda hazırlayarak size zaman kazandırıyoruz. Tesisimizde söz veya nişan menüsü olarak aperatif ağırlıklı kokteyl menüleri çıkarıyoruz. Belirlediğiniz menüde çeşitli ekleme ve çıkarmalar yapmak isterseniz değişiklik yapma özgürlüğünüz de bulunuyor. Davetlilerinize personelimizle servis yapıyor, menünün hazırlanış ve sunuş aşamalarında yanınızda oluyoruz.

Catering hizmetimiz dışında diğer organizasyon detaylarını da Casa Luz ekibiyle gerçekleştiriyoruz. Mekanımızda kendi organizasyon sorumlumuzla çalışıyor, size ilk andan itibaren yardımcı oluyoruz. Nişan tepsisi, süslemeler ve nişan çikolatası gibi hizmetlerimizle nişan gününü eksiksiz geçirmenizi sağlıyoruz. Bahçemizde arka fon müziklerimizle misafirlerinizi ağırlıyor, kapalı alanımızdaysa daha yüksek sesli müzik yayını yapıyoruz. Tesisimizde hazırlık odası ve otoparkımız da bulunuyor.

Bursa nişan mekanları arasında bulunan tesisimizde çiftlere istedikleri söz ve nişan konseptini seçme fırsatı sunuyoruz. Mekanımızda organizasyon planlama sürecini başından sonuna kadar ekibimizle yürütüyor, aradığınız tüm hizmetleri bir arada bulmanızı sağlıyoruz. Casa Luz nişan fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yan tarafta görebileceğiniz fiyat teklifi formunu doldurarak da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Altınşehir/Nilüfer/Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Casa Luz Yol Haritası

Casa Luz Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Ahmet

Düğün Tarihi: 29.08.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mayıs 2022 de 50 kişilik isteme & nişan organizasyonumuzu Casa Luz’da gerçekleştirdik. Sema Hanım ve ekibi son derece güleryüzlü, ilgili ve her konuda yardımcı oluyorlar. Mekan çok şirin. Minimal organizasyonlarınız için kesinlikle tavsiye ederim. Sema Hanıma tüm destekleri için çok teşekkür ederim... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.