Söz, Nişan Mekanları Antalya

Enes Düğün Salonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Enes Düğün Salonu Hakkında

Antalya Enes Düğün Salonu’nu tercih ederek yepyeni tasarımlarımız ve özel hizmetlerimizle söz ve nişan etkinliklerinizi hayalinizdeki gibi hazırlayabileceksiniz. Ferah davet alanımız sayesinde kendinizi masalda gibi hissedecek ve rahat rahat eğlenebileceğiniz bir ortama sahip olacaksınız. Şehir merkezinde yer alan işletmemiz ulaşım bakımından sağladığı kolaylığı fiyatlarında da göstererek aklınızda soru işareti olmayan bir gün geçirmenizi sağlayacak.

Davet Alanları

En yakınlarınız ile olmak isteyeceğiniz bu özel gününüzde kutlamanızı büyük davet alanımız sayesinde gerçekleştirebilecek ve kusursuz bir gün geçireceksiniz. 750 ile 1.000 kişiye ulaşan kapasitemizle dilediğiniz kadar kişiyi davet edebileceğiniz düğün salonumuz, romantik ilk dansınız ve devamında yaşayacağınız eğlenceli anlar için büyük bir dans pistine de sahip. Kolonsuz salonumuz ve yüksek tavanımız sayesinde rahatça hareket edebileceğiniz bir ortama sahip olacaksınız.

Dekorasyon

Antalya söz nişan mekanları listesinde yer alan işletmemiz, kendine özgü tasarımlarla oluşturduğu dekorasyonuyla değerli çiftlerimize göz kamaştıran bir davet alanı sunuyor. Sarı tüller, masa örtüleri ve kristal tokalarla süslediğimiz yuvarlak davet masalarımız ve bez sandalyelerimiz ile bir oturma düzeni oluşturuyor, beyaz ve sarı yoğunluğundaki renk tercihlerimizle hoş bir ortam yaratıyoruz. Nikah masamızdaki kelebek sandalyemizle de şık dekorasyonumuzu destekliyoruz.

Hizmetler

En güzel “Evet!”inizden sonra geçireceğiniz romantik anları daha ilgi çekici hale getirmek için sis gösterileri gerçekleştiriyor, oluşturduğumuz büyülü atmosferi yarınlara taşımak için fotoğraf ve video çekimi konusunda deneyimli isimlerle çalışıyoruz. Keyifli anlarınızı gelişmiş ışık ve ses sistemimiz, yetenekli orkestramız ile daha kaliteli bir hale getirerek her anınızda eğlencenin tadına doyduğunuzdan emin oluyoruz.

Yiyecek / İçecek

Söz veya nişan etkinliğinizi ziyafet niteliğindeki yemek servisimizle renklendiriyor, siz ve davetlilerinize enfes lezzetteki menülerimizle bir sunum gerçekleştirerek yiyecek ve içecek konusunda da memnun kalmanızı sağlıyoruz. Hızlı çalışan ve güler yüzlü ekibimizin servis ettiği tabaklarda tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitleriyle her damak tadına hitap ediyor, su ve çeşitli meşrubatımızı da ihmal etmiyoruz.

Bizi tercih etmeniz için her geçen gün kendimizi geliştiriyor, çeşitli konseptlerle geniş davet alanımızı süsleyerek mutluluğunuz için çalışıyoruz. Düğün salonumuzda attığınız her bir adımla mutluluğunuza adım adım yaklaşacak ve uygun fiyatlarımız sayesinde bunu en içinize sinecek şekilde gerçekleştireceksiniz. “Enes Düğün Salonu nerede?” gibi sorularınızın yanıtına ulaşmak için telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formundan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kepez, Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.