Söz, Nişan Mekanları Ankara

Atlı Spor Kulübü

0312 963 34 63

Atlı Spor Kulübü Hakkında

Atlı Spor Kulübü, 1993 yılında binicilik sporuyla başladığı yolculuğuna farklı spor dallarını ve hizmet alanlarını ekleyerek gelişimini her daim sürdürüyor. 2014 senesinden itibaren davet sektöründe varlığını kanıtlayarak birçok Ankaralının ilk tercihi olmaya devam eden mekan, doğanın ortasında muhteşem bir söz ve nişan töreni yaşamak isteyenler için kapılarını çiftlere açıyor.

Davet Alanları

Ankara söz nişan mekanları Atlı Spor Kulübü olarak 2 farklı davet alanımızla merasimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çevreniz ve sevdikleriniz oldukça fazla kişiden oluşuyorsa 1.500 kişiyi rahatlıkla ağırlayacak kır bahçemizi öneririz. Daha ufak çaplı tören arzuluyorsanız kapalı olma özelliğiyle öne çıkan ve 500 misafirlik salonumuzu tavsiye ederiz. Kapalı salonumuzda yaz kış demeksizin kutlamalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca after party alanımızın olduğunu da belirtmek isteriz.

Dekorasyon

Kır alanlarının vazgeçilmez renklerinden biri olan beyaz ve hasır renginin tonlarında genel düzenlememizi gerçekleştiriyoruz. Beyaz fon kumaşlarından oluşan ve çiçeklerin renk kattığı nişan tagı önünde nişan yüzüklerinizin takılmasına şahitlik ediyoruz. Yuvarlak masa ve beyaz tiffany sandalye eşliğinde kurduğumuz oturma düzeninde konuklarınızı ağırlıyoruz. Hasır supla, hasır runner ve rengarenk çiçekler gibi masa üstlerindeki aksesuarlarla ortama hareketlilik katıyoruz.

Hizmetler

Ankara söz nişan yerlerinden olan Atlı Spor Kulübü, tüm hava olasılıklarını hesaba katarak hareket ediyor bu sebeple yaz yağmurundan korunmak için önlemini alıyor. Çiftler hazırlıklarını tamamlasın ya da günün koşuşturmasını az da olsun dinlenerek geçirsin diye gelin odası tahsis ediyor. 750 aracın rahatlıkla sığabileceği otopark alanını hizmete açıyor. Birbirinden leziz menüleri servis ekibiyle masalarınıza servis ederken daha öncesinden sizlere menü belirleme ve tatma fırsatı sunuyor.

Ankara söz nişan mekanı olma özelliğini sağladığı hizmetlerle ve çift memnuniyetiyle bir üst düzeye taşıyan Atlı Spor Kulübü, düşlediğiniz etkinliği gerçeğe dönüştürmek için tüm gayretini ortaya koyuyor. Detaylar ve fiyat hakkında bilgi isterseniz iletişim numarası üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0312 963 34 63

 • Adres::

  Emniyet Mah, Alparslan Türkeş Cd. No:8, 06560 Beştepe-Yenimahalle / Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Atlı Spor Kulübü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.