Hilmi Beken Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hilmi Beken Restaurant - Restoranlar
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hilmi Beken Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hilmi Beken Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hilmi Beken Restaurant Sık Sorulan Sorular

Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hilmi Beken Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hilmi Beken Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilmi Beken Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hilmi Beken Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilmi Beken Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hilmi Beken Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilmi Beken Restaurant düğün dışında baby shower, parti, davet ve resepsiyon, nişan, kına, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hilmi Beken Restaurant Hakkında

Antalya’nın en önde gelen rstoranlarından biri olan işletmemiz Hilmi Beken Restaurant Döşemealtı’nda 17 yılı aşkın süredir sizlerle buluşuyor. Sektör içerisinde bu denli hatırı sayılır bir işletme olmamızda özverili çalışmalarımızın payı epey büyük. Açıldığımız ilk günden bugüne kadar üstün kaliteli hizmet anlayışımızdan bir nebze dahi olsa ödün vermemeye çalıştık. Size her zaman en iyi hizmet sunmak için bu sektöre adım attık ve bunu bir an olsun aklımızdan çıkarmadık.

Restoranımızın epeyce büyük ve bir o kadar da gösterişli bir kır bahçesi bulunuyor. Bu güzel bahçe için birçok kişiden övgü aldıktan sonra şu düşünce beynimizi kurcalamaya başladı: neden bu bahçede özel davetler düzenlemeyelim ki? Hizmet sektöründeki başarımıza güvenerek kır alanımızı davetleriniz için de hizmetinize sunmaya karar verdik. Şu ana kadar pek çok çiftimizin düğününü, pek çok misafirimizin de doğum günü etkinliğini düzenlediğimiz bahçemizde şimdi de sizi ve değerli konuklarınızı ağırlamak istiyoruz.

Peki düğününüzün planlamasını nasıl yapıyoruz? Öncelikle yapacağımız ön görüşmede sizden davetli sayınızı öğreniyoruz. Bu doğrultuda bahçemizden en verimli nasıl faydalanabileceğimizi konuşarak uygun bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Bir sonraki aşama ise bahçe süslememiz oluyor. Bu aşamada bir organizasyon firması ile çalışarak hayalinizdeki konsepti hayata geçirebilirsiniz. Fotoğraflarımızı da incelediğiniz zaman rustik ve şık detayların harmanlanarak bir arada kullanıldığı tasarımların bahçemiz ile oldukça uyumlu bir bütünlük kazandığını görebilirsiniz.

Restoran olmamızın avantajını düğünlerinizi yemekli olarak organize ederek yaşıyorsunuz. Tercihinize bağlı olarak banket tarzı masa düzeni ya da upuzun, herkesin bir arada olduğu masa düzeni ile hazırlanan bahçemizde lezzetli yemeklerin tadına varabilirsiniz. Usta aşçılarımızın ellerinden çıkacak menülerinizin içeriğini ise yine siz oluşturuyorsunuz. Böylece davetlilerinize hangi tatların sunulacağına siz karar vermiş oluyorsunuz.

Düğününüz için aradığınız gibi bir mekan olduğumuza inanıyorsanız sizi işletmemizde ağırlamak isteriz. Bize ulaşabileceğiniz Hilmi Beken Restaurant iletişim formu hemen sayfada yer alıyor. “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklayarak formu doldurduğunuz takdirde size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Altınkale Mh., Akdeniz Blv. 168-170, 07190 Döşemealtı/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hilmi Beken Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.