Ekim Çiftliği

E-posta Gönder

Ekim Çiftliği

Kapasite Bilgileri

Ekim Çiftliği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Ekim Çiftliği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ekim Çiftliği Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ekim Çiftliği Sık Sorulan Sorular

Ekim Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Ekim Çiftliği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ekim Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ekim Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ekim Çiftliği 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ekim Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ekim Çiftliği düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ekim Çiftliği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ekim Çiftliği düğün dışında davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower, sünnet düğünü, parti, doğum günü, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ekim Çiftliği Hakkında

Doğal bir ortamda özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız size özel menüler hazırlıyoruz. Ekim Çiftliği olarak uzun yıllar boyunca Antalya Güzel Oba’da restoran işletmeciliği yapıyoruz. Faaliyete başladığımı yıldan bugüne kendimizi geliştirdik ve sizden aldığımız geri dönüşleri dikkate aldık. Her yıl restoranımızı yenileyerek yeni yüzümüzle hizmet veriyoruz. Nikâh sonrası ailenizle birlikte lezzetli yemekler yiyerek özel gününüzü kutlamak mı istiyorsunuz? Tamda aradığınız adrestesiniz. Nikah sonrası yemeği dışında; doğum günleri, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz

Mekanımız açık ve kapalı olmak üzere iki alandan oluşmaktadır. Ağaçlarla çevrili çim bahçemizde doğaya karşı unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden uzak olan lokasyonumuz her yere yakın olduğundan dolayı sizlere ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebileceğiniz geniş bir otoparkımız da mevcuttur.

Kapalı alanımız da 100-200 kapasitede olduğu için butik organizasyonlar için oldukça elverişlidir. Kış mevsiminde organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı rahat bir şekilde zaman geçirebileceksiniz. Açık alanımız çimle kaplı panaromik manzaraya sahip bir bahçedir.

Organizasyonlarından önce nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Davetli sayısını bildirdikten sonra dikdörtgen masalarımızı birleştiriyor ziyafet masası oluşturuyoruz. Masa örtülerinde genellikle açık renkler kullanıyor, ahşap sandalye ve mekan iç tasarımımızla doğal bir atmosferle sizi karşılıyoruz.

Ekim Çiftliği Antalya olarak organizasyonlara özel menüler oluşturuyoruz. Et ve tavuk ürünlerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimizden dolayı lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. Profesyonel aşçımız hijyenik mutfakta yemekler hazırlıyor. Sebze ve yeşillik ürünlerini günlük taze olarak kendimiz seçerek alıyoruz ve sofraları süsleyen salatalarla sizi karşılıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde butik organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    1017 no: 9 Büyük Kundu, Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ekim Çiftliği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.