Demre Öğretmenevi

E-posta Gönder

Restoranlar

Kategori

Demre, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Genel Özellikler

  • Davet Alanları Açık ve kapalı alan

Önerilen Firmalar

Köşk Restaurant
5

Kaş

Köşk Restaurant

50-100 kişi
50-100 TL
Demre Öğretmenevi
11

Demre

Demre Öğretmenevi

AsterAs Restaurant
14 1 1

Konyaaltı

AsterAs Restaurant

50-100 kişi
50-100 TL

Hakkında

İçinde bulunduğumuz yılın trendine uygun olarak kendimizi yıldan yıla yeniliyoruz. Demre Öğretmenevi Antalya olarak uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyoruz. Antalya’nın Demre ilçesinde bulunan tesisimiz Büyükkum Mahallesi Kömürlük Mevkii’de yer almaktadır. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan ve sünnet olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara ev sahipliği yapıyoruz. Deniz kıyısında ve tüm odalarımız deniz manzaralı olduğundan dolayı organizasyonlarınız sonrasında huzurlu bir tatil geçirebileceksiniz. 29 oda ve 79 yatak kapasiteli olan tesisimizde restaurantımız da mevcuttur.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan başlayarak size özel planlamalar yapıyoruz. Naıl bir gün geçirmek istediğinizi öğrenip, geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlarda derlemeler gösteriyoruz. Farklı alternatifler ve seçenekler sunarak organizasyon adına size danışmanlık yapıyoruz.

Açık alan ve havuz başında düğün isteyen çiftlerin uğrak mekânı olan tesisimizin sağladığı hizmetlerden bahsetmek gerekirse; özel günlerde masa ve sandalye süslemeleri için renk alternatifleri sunuyoruz. Havuz kenarını yanan ışıklarla süsleyerek şık bir görüntü kazandırıyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarında aksesuar ve dekor demin ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partiler için kına tahtı ve kına süslemeleri alarak trende uygun bir şekilde süslemelerimizi yapıyoruz. Eğlenceniz boyunca organizasyon sorumlusu tahsis ederek sorunsuz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Sahne ve ses siteminiz kaliteli ekipmanlar kullanarak hazırlıyoruz. Canlı performans sanatçımız eşliğinde kesintisiz bir şekilde eğlenebilir cızırtısız müziklerle gününüzü kutlayabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet elemanlarımız tarafında davetlilere ikramlarımızın sunumunu hızlı bir şekilde yapıyoruz. Hijyenik ortamda profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan çerez ve pastalarımızı günlük taze olarak hazırlıyoruz. Demre Öğretmenevi düğün organizasyonları için oldukça tercih edilen bir mekândır. Siz de bizim ev sahipliğimizde kusursuz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Ali Kitir

  • Adres: Büyükkum Mah. Kömürlük Mevkii. Demre

Demre Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!