Neff restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Neff restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Neff restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Neff restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Neff restaurant Sık Sorulan Sorular

Neff restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Neff restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Neff restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Neff restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Neff restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Neff restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Neff restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Neff restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Neff restaurant düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Neff restaurant Hakkında

Neff Restaurant olarak uzun zamandır varlığımızı sürdürüyoruz. Hem restoran olarak yemek hizmeti hem cafe olarak günlük takılabileceğiniz bir mekân seçeneği hem de toplu etkinliklere yer verdiğimiz için organizasyon mekânı olarak düşünebilirsiniz. Tüm bunları bir arada nasıl yürüttüğümüzü merak ediyorsanız cevap basit, biz işini severek yapan kocaman bir ekibiz. Tamamı profesyonellerden oluşan ve alanlarında yeterli bilgi birikimine sahip bir kadromuz var. Her biri müşterilerimize misafir gibi davranıyor ve onları memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Neff Restaurant Keçiören mevkiinde bulunuyor ve kaliteli hizmet arayanları bekliyor.

Mekânımızda, aldığımız talepler üzerine düğün organizasyonları yapmaya başladık. Bunun sonucunda ise büyük bir başarı ve memnuniyet elde ettik. Hâl böyle olunca başka tür organizasyonlar için de ilgi görmeye başladık ve talep oldukça onlara da restoranımızda yer veriyoruz. Nişan töreni, doğum günü, kına geceleri, iş yemekleri, nikâh sonrası yemekleri gibi toplu organizasyonların tamamına ev sahipliği yapıyoruz. Bizi tercih eden grupları ve çiftleri tüm istek ve beklentilerini karşılamak için çok çalışıyoruz. Örneğin düğün organizasyonlarına öyle çok özen gösteriyoruz ki neredeyse her şeyi çiftimiz için biz hallediyoruz ve organizasyonun kusursuz olması için çabalıyoruz.

Restoranımızda vermek istediğiniz davetler ve yapmak istediğiniz düğünler için 300 kişi kapasiteli bir açık alanımız var. Burayı tam bir düğün mekânına dönüştürüyoruz ve süslüyoruz. Bu tarz hazırlıkları çözüm ortağımız organizasyon firmaları ile ortak bir çalışma halinde yürütüyoruz. Fakat dilerseniz kendi seçtiğiniz ve anlaşma yaptığınız bir şirket ile de çalışabilirsiniz. Bizim için mühim olan en mutlu gününüzde buradan memnun ayrılmanız. Her şey istediğiniz gibi gerçekleşsin. Soğuk havalarda ve kış aylarında kullanabileceğiniz; yılın her ayı ve günü faaliyette olan kapalı alanımız yani restoranımızın iç kısmı da yine toplu etkinlikler için uygundur. Burada görece daha butik bir organizasyon veya kutlama yapabilirsiniz. Burada yaklaşık 100 kişilik bir kapasiteye sahibiz.

Bizimle iletişime geçmek ve Neff Restaurant düğün fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kavacık Subayevleri Mahallesi, Atatürk Caddesi, Keçiören/Ankara (Halil İbrahim Sofrası Yanı)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Neff restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.