Murtaza Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Murtaza Meyhane - Restoranlar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Murtaza Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Murtaza Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Murtaza Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Murtaza Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Murtaza Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Murtaza Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Murtaza Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Murtaza Meyhane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Murtaza Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Murtaza Meyhane düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Murtaza Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Murtaza Meyhane düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Murtaza Meyhane Hakkında

Murtaza Meyhane olarak uzun yıllardır Ankaralı hemşerilerimiz için yemek ve eğlence sektöründe hizmet veriyoruz. Türk mutfağının güzide örneklerinden özenle seçerek hazırladığımız menümüz ve alkollü - alkolsüz içeceklerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Ana yemeklerimiz kadar mezelerimizi de özenle hazırlıyor ve farklı yörelere ait bir seçki ile beğeninize sunuyoruz. Murtaza Meyhane Ankara’da bekârlığa veda partileri ve düğün sonrası eğlenceleri gibi toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Murtaza Meyhane olarak servis kalitemizde ve yemeklerimizden oldukça memnunuz. Ana yemeklerimiz olsun, mezelerimiz, salatalarımız ve tatlılarımız olsun tamamı usta aşçılar ve mutfak ekibi tarafından hazırlanarak masanıza getiriliyor. Hem lezzetinden hem de sunumundan memnun kalacağınıza eminiz. Çift olarak organizasyondan önce gelip bizi ziyaret ederseniz menü tadımı yaparak konuklarınız için önceden bir menü belirleyebilirsiniz. Bunu yapabileceğiniz gibi o gün geldiklerinde konuklarınız da alacarte hizmetimizden yararlanarak kendi siparişlerini verebilirler. Bütçenize ve kişisel tercihinize göre bunu siz ayarlayabilirsiniz.

Dilerseniz fasıl müziği, dilerseniz ise hafif sözlü batı müziği eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Canlı müzik yapan ekibimize her zaman istek parça ricasında bulunabilir, gönlünüzce dans ederek eğlenebilirsiniz. Hafif bir sound ile geceye başlayıp yerinizde duramayacağınız ve yer yer kalkıp oynayarak ve şarkılara eşlik ederek deliler gibi eğleneceğiniz bir meyhaneyiz. Yemek servisimiz gece saat 2’ye kadar devam etmek ile birlikte, canlı müziğimiz gece yarısı sona eriyor. Sonrasında banttan müzik çalmaya elbette devam ediyoruz.

Dışarıdan kendi fotoğrafçınızı getirebileceğiniz gibi, organizasyon firmanızı da getirebilirsiniz. Siz mutlu olduğunuz sürece bizim için hiçbir sakıncası yok. Murtaza Meyhane menü ve hizmet detayları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bize ulaşmak. Bu yolla aynı zamanda fiyat teklifi de alabilirsiniz. İlk iletişimi siz başlatın, gerisini bize bırakın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Gaziosmanpaşa Mahallesi, Beyaz Zambaklar Sokağı No: 34, 06550 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Murtaza Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.