Çakıl Cafe

E-posta Gönder

Restoranlar

Kategori

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

  • Davet Alanları Sadece kapalı alan

Önerilen Firmalar

Kebab-ı Hayat
9

Altındağ

Kebab-ı Hayat

100-200 kişi
50-100 TL
Taka Restaurant
8

Çankaya

Taka Restaurant

300-400 kişi
50-100 TL
AOÇ Kaşıbeyaz Ankara
47 3

Yenimahalle

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

750-1.000 kişi
100-150 TL

Hakkında

Organizasyonlarınız için Ankara'da sizleri saklı bahçemize davet ediyoruz! Eşsiz bahçemize biz “evinizin arka bahçesi” diyoruz. Huzurun ve doğanın kalbinde benzersiz organizasyonlar düzenliyoruz. Ağaçların altında oluşturacağımız fotoğraf çekim alanları ile ölümsüz kareler oluşturmanıza yardımcı olacağız. Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak organizasyonlarınızı unutulmaz anlara çeviriyoruz.

Düğün organizasyonlarınız için hem organizasyon hem de catering hizmeti verdiğimiz Çakıl Cafe Ankara'da şık gecelerinizin mimarı oluyor. Kokteyl tarzı masa düzeni ve açık büfe yemek hizmeti ile konuklarınıza bahçemizde hizmet veriyoruz. Elbette her şey bu kadar sıradan hızlı bir şekilde gerçekleşmiyor.

Organizasyonlarınızın gününe ve davetli sayınıza karar verdikten sonra organizasyon sorumlusu ile birlikte hazırlıklarına başlıyoruz. Yemekli düzen için farklı kokteyl düzeni için farklı çalışmalar yapıyoruz. Kokteylleriniz için beyaz örtüler tercih ederek şık bir görünüm yaratıyoruz. Yemekli düzendeki organizasyonlarınız için beyaz masa ve sandalyeler tercih ediyoruz. Ayrıca konseptinize uygun renkler ile kır bahçemizi renklendiyoruz.

Çiftimiz için şık bir nikah masası hazırlamayı da unutmuyoruz. Konseptinize uygun tarzda aksesuarlar ile salonumuzda masalarınızı sürerken birbirinden farklı özel alanlarda oluşturuyoruz. Bu alanllar hem konuklarınız ile birlikte fotoğraf çekimleri gerçekleştirebileceğiniz alanlara dönüşüyor hem de kır bahçemizde şık bir görünüm yaratıyor. Her anınızı özel kıldığımız gecenizde her detay böylelikle size özel bir şekilde tasarlanmış oluyor.

Üstelik sizler için hazırladığımız alternatif menüler ile düğün menülerinizi seçerken farklı lezzetler ile özel tariflerle bir menü tadımı da gerçekleştiriyoruz. Tadımların ardından konuklarınızın beğenisine sunulacak olan her tat için Çakıl Cafe lezzet garantisi de veriyor.

Feyifli müzikler ile gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sağlayacak müzik gruplarımızı da davet ediyoruz. Sizin tercihiniz olan romantik bir aşk şarkısı ile ilk dansınızı ve geceyi başlatıyoruz.
Siz de eşsiz bir gece için Ankara kır düğünü davet alanları arasında tercih yapmak da zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin deriz. Hem uygun fiyatlar hem de eşsiz bir gece için sizleri Çakıl Cafe’ye bekleriz...

İletişim

Tahir Engin Tanalp

  • Adres: Gazi Mah. Silahtar Cad. No: 10

Çakıl Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!