Ankara Yemekli Düğün

Samimi bir restoran düğünü mü hayal ediyorsun? Düğün yapabileceğin tüm Ankara restoranları Düğün.com'da! Tüm alternatifleri incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Atlı Spor Kulübü

Yenimahalle

Atlı Spor Kulübü

Türkiye’nin en saygın binicilik kulübü Ankara Atlı Spor Kulübü’nde unutulmaz bir davet vermek ve aşkınızı “Evet!” yanıtıyla resmiyete dökerek taçlandırmak ister misiniz? Göz alıcı dekorasyonumuz,...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Yemekli

%29 indirim 50
İncele
Esnek sözleşme AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

Yenimahalle

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

Tarihi 1925 yılına kadar dayanan AOÇ Kaşıbeyaz Restaurant, Atatürk’ün dostları ile bir araya geleceği bir mekan kurmak amacıyla hazırlandı. Eski adı Merkez Çiftlik Lokantası olan restoran, zaman...

750-1.000 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%10 indirim 47 3
İncele
Esnek sözleşme Doğatepe Bahçe

Çankaya

Doğatepe Bahçe

1998 yılında tüm hazırlıklarını tamamladığımız mekanımızın kapılarını açtık. Balıklı Bahçe ismi ile uzun yıllar faaliyetine devam eden tesisimizi bir süre önce yenileyerek yepyeni adıyla hizmete...

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

1 yorum

Hediye 48
İncele
Agopi Balık Restaurant
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri
Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Restoran Düğününde Nasıl Giyinmelisiniz?

Düğün yemeği organize edecekseniz zarafetinizi ve güzelliğinizi vurgulayarak sade ama şık bir gelin olabilirsiniz. V yaka, düz kesim bir gelinlik giyebileceğiniz böyle bir organizasyonda duvak yerine saç aksesuarı kullanabilirsiniz. Masalar arası geçişin kısıtlı olduğu ve genelde diğer düğün mekanlarına oranla daha küçük bir alana sahip oldukları için restoran düğünlerinde prenses kesim gelinlik hareketinizi zorlaştırır. Ayakkabınızı, eğer gelinliğinizin altından görünmeyecekse dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ayakkabının topuk yüksekliğini damadın boyu ile aranızda çok fark olmayacak şekilde ayarlamalısınız. Damat da gelinlik ile uyumlu tonlarda, içerisinde kendini rahat ama şık hissedeceği bir takım elbise giyebilir.

Düğün Menüsü Nasıl Seçilmeli?

Ankara’daki en beğendiğiniz ve yiyeceklerinin lezzetinden emin olduğunuz bir restoran seçerseniz, menü konusunda sorun yaşamazsınız. Ancak burada yemeğe katılacak misafirlerinizin de ortak damak tadına hitap edeceğini düşündüğünüz bir tercih yapmanız önem taşıyacaktır. Seçtiğiniz restoranın hazır bir menüsü olacağı gibi, düğün gününüze özel sizin tercihleriniz varsa ona da cevap verebilirler. Düğün yapmayı planladığınız restoran ile yemekli düğün fiyatları konusunda anlaşma yapmadan önce menüde size özel alternatifler sunup sunamayacaklarını da görüşmelisiniz. Yine mekan ile görüşürken restoranın kapasitesini öğrenerek, kendi davetli listeniz ile karşılaştırmanızı öneririz.

Ankara’da restoran düğünü gerçekleştirmeyi planlıyor ve hala aradığınız yeri bulamadığınızı düşünüyorsanız, bulunduğunuz sayfadaki firmalar ile görüşerek, size özel indirim ve avantajlı fiyatlardana yararlanabilirsiniz.