Ankara Yemekli Düğün

Samimi bir restoran düğünü mü hayal ediyorsun? Düğün yapabileceğin tüm Ankara restoranları Düğün.com'da! Tüm alternatifleri incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Restoran Düğününde Nasıl Giyinmelisiniz?

Düğün yemeği organize edecekseniz zarafetinizi ve güzelliğinizi vurgulayarak sade ama şık bir gelin olabilirsiniz. V yaka, düz kesim bir gelinlik giyebileceğiniz böyle bir organizasyonda duvak yerine saç aksesuarı kullanabilirsiniz. Masalar arası geçişin kısıtlı olduğu ve genelde diğer düğün mekanlarına oranla daha küçük bir alana sahip oldukları için restoran düğünlerinde prenses kesim gelinlik hareketinizi zorlaştırır. Ayakkabınızı, eğer gelinliğinizin altından görünmeyecekse dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ayakkabının topuk yüksekliğini damadın boyu ile aranızda çok fark olmayacak şekilde ayarlamalısınız. Damat da gelinlik ile uyumlu tonlarda, içerisinde kendini rahat ama şık hissedeceği bir takım elbise giyebilir.

Düğün Menüsü Nasıl Seçilmeli?

Ankara’daki en beğendiğiniz ve yiyeceklerinin lezzetinden emin olduğunuz bir restoran seçerseniz, menü konusunda sorun yaşamazsınız. Ancak burada yemeğe katılacak misafirlerinizin de ortak damak tadına hitap edeceğini düşündüğünüz bir tercih yapmanız önem taşıyacaktır. Seçtiğiniz restoranın hazır bir menüsü olacağı gibi, düğün gününüze özel sizin tercihleriniz varsa ona da cevap verebilirler. Düğün yapmayı planladığınız restoran ile yemekli düğün fiyatları konusunda anlaşma yapmadan önce menüde size özel alternatifler sunup sunamayacaklarını da görüşmelisiniz. Yine mekan ile görüşürken restoranın kapasitesini öğrenerek, kendi davetli listeniz ile karşılaştırmanızı öneririz.

Ankara’da restoran düğünü gerçekleştirmeyi planlıyor ve hala aradığınız yeri bulamadığınızı düşünüyorsanız, bulunduğunuz sayfadaki firmalar ile görüşerek, size özel indirim ve avantajlı fiyatlardana yararlanabilirsiniz.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Ankara Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular