Grand Amisos Hotel*

Grand Amisos Hotel
Amisos Hotel, Samsun manzaralı doğal çevresi, balo salonu alternatifleri, özenle hazırlanan düğün dekorasyonu, zengin mönü seçenekleri ve nezaketli, güleryüzlü profesyonel ekibi ile organizasyonunuzun her aşamasında yanınızda olacaktır. Size düşen ise, sadece davetlilerinizle yaşamak ve anın tadını çıkartmak olacaktır. Mekandan, süslemeden, mönüden fotoğrafçıya, ilk dans müziğinden makyajınıza kadar tercihinize ve isteklerinize uygun her türlü detaya en mükemmel düğünü yaratmayı amaçlıyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
BA bahri Düğün Tarihi: 29/08/2015

Kapalı bir mekan, otelin en üst katında deniz manzarası var ışıklandırma ve orkestrasından çok memnun kaldım, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım, çok ilgiliydiler bizimle, ikramları gayet güzel ve lezzetliydi, hizmet kalitesine göre normaldi, masa düzeni süslemeler gayet güzeldi.

ZE zeynep Düğün Tarihi: 31/07/2015

450 kişilik anlaştık mekanla, opsiyon olarak 100 kişilik tanıyorlardı ve benim konuk sayımda 550 kişiye ulaştı ve kesinlikle anında masalar hazırlandı, masaların düzenleri ve süslemeleri benim renk seçimimle hazırlandı çok güzel olmuştu, ikramlı gerçekleşen düğünüm, garsonların masalar etrafında pervane gibi olmaları konuklarımı çok memnun etmiş. Müzik kesinlikle çok iyiydi, pist alanıda yeterliydi, mekanın 2 düğün alanı vardı, ben teras katında yaptım, deniz manzarılıydı çok güzeldi serin ferah bir alandı mekan, balayı odası olarak bize kral adasını hazırlamışlardı, bizlere düğün öncesi hazırlık içinde bir oda tahsis edildi, yakınlarımıza da mekan ulaşım olarak rahattı yeni evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Grand Amisos Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Grand Amisos Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap