Atamer Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atamer Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Atamer Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Atamer Otel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Atamer Otel Sık Sorulan Sorular

Atamer Otel düğün fiyatları ne kadar?

Atamer Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atamer Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Atamer Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atamer Otel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Atamer Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atamer Otel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Atamer Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atamer Otel düğün dışında doğum günü, baby shower, nişan, açılışlar, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Atamer Otel Hakkında

İlk açıldığımız günden beri bu yana değişmeyen düşüncelerimiz var. En iyisini sunma çabası ve bunun oluşturduğu güven ile bu günlere ulaştık. Zamanla birlikte biz de değişerek her dönem de yenilenmeyi ve gelişmeyi tercih ettik. Atamer Hotel Gemlik olarak profesyonel ekibimizle özel günlerinizi paylaşmak için sizi bekliyoruz.

Teknik, teknolojik bağlamda kalite hedeflerinizi yükselterek çalışmaya devam ediyoruz. Otelimiz toplam 48 odalı olup; 3 adet süit. 45 adet standart oda mevcut. Odalarımız 28 metre kare ile 35 metre kare arası değişiyor. Odaların tamamı geniş ve deniz manzaralıdır. Balkona sahip olmakla birlikte televizyon, mini bar, kablosuz internet, klima gibi içeriklere sahip. Otelimizin içerisinde 1 adet alakart restoran, 1 adet teras restoran, seminer salonu ile 300 ile 1.000 kişilik nişan, nikah ve düğün salonu mevcut.

Düğününüzü bir otelde yapmak aklınızdaki fikir olabilir. Özellikle de Bursa’da bir otel arıyorsanız burası tam size göre! Deniz manzarası eşliğinde düğün yapmak bir ayrıcalık oluyor. Bunun yanında lezzetli yemekler ve seçkin profesyonel bir ekiple iyi bir düğün organizasyonu geçiriyorsunuz. Bir gelin odası size tahsis etmekle birlikte bütün hazırlığınızı burada gerçekleştiriyorsunuz. Böylece birçok yere dağılmadan rahat bir şekilde düğününüze hazırlanıyorsunuz.

Siz, Bursa otel düğün salonları arayışındasınız. Lezzetli yemekler, muhteşem manzara ve kaliteli bir ekiple hizmet veren bir otel size uygun olmaz mı? İşte tam bu noktada yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin! Gelin, düğününüzü planlayalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Manastır Mevkii. Gemlik / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atamer Otel Yol Haritası

Atamer Otel Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Şule & Mustafa

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Mekan açık ve 600 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Bütün konuklar ve ben servisten çalışanlar dan ve yetkililer den çok menun kaldım. Görsellik açısından her masa da şamdanlar vardı, aydınlatma çok iyiydi. Tercih sebebim, sigara ve alkol kullanan konuklar için uygun olmasıydı. ilgi... devam 

Ezgi

Düğün Tarihi: 06.06.2015


Mekandan memnun kaldık. Açık,deniz kenarında olan bir yer ama yağmurlu havalar için kapalı salonları da mevcut.Kapalı salonları 700 kişiye kadar açık alanları 700 kişiye kadar konuk alabilir.Bizim konuk sayımız 350 kişiydi.Yemekli bir düğün organizasyonu yaptık.Yemekler oldukça güzeldi.Süslemeler... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.