• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

Sherwood Resort & Hotels Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sherwood Resort & Hotels Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sherwood Resort & Hotels Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Sherwood Resort & Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Sherwood Resort & Hotels düğün fiyatları ne kadar?

Sherwood Resort & Hotels düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sherwood Resort & Hotels düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Sherwood Resort & Hotels kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sherwood Resort & Hotels 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sherwood Resort & Hotels düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sherwood Resort & Hotels düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Sherwood Resort & Hotels düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sherwood Resort & Hotels düğün dışında doğum günü, kına, parti, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Sherwood Resort & Hotels Hakkında

Aklınızda ne varsa daha fazlası Sherwood’da… Özel günlerinizi unutulmaz bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sherwood Resort & Hotels olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bünyemizde farklı konumlarda bulundan 7 otelimizde kaliteli hizmet anlayışımızı sizinle buluşturuyoruz. Yıl boyu bütün mevsimlere uygun ayrıcalıklı salon ve açık alanlarımızı size özel tahsis ediyoruz. Düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı süslemelerimizi yeni sezona uygun olarak seçiyor şık bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekarlığa veda, nişan, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.
Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere organizasyon yapabileceğiniz iki bölüm bulunmaktadır. İç mekânımız 400-500 kişi kapasiteli, dış mekânımız 1.000 kapasitelidir. Kumsal’da butik nikâh organizasyonu düzenlemek istiyorsanız size özel yol yapıyor klişe düzeni oluşturarak denize karşı nikâh organizasyonları düzenliyoruz.
Geniş bahçemizde çim alan üzerine davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye düzenimizi hazırlıyoruz. Organizasyon türünüze uygun olarak süslemeler yapıyor, yeşillikler içinde doğayla bütünleşebileceğiniz unutulmaz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Balo salonumuz da ise ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifimiz de bulunmakta. Düğün temanıza uygun olarak süslemrler yapıyor, masa üstlerini çiçekler ve şamdanlarla hareketlendiriyoruz.
Sherwood Resort & Hotels Antalya olarak düğün paketlerimizin içeriğinden bahsetmek istiyoruz. Çiftlere özel süit oda hazırlayarak organizasyon sonrasında konaklama hizmeti veriyoruz. Çiftlerin odasına şarap ve meyve tabağı ikram ederek ertesi sabah kahvaltı hizmeti veriyoruz. Çiftin aileleri için davet günü düğün saatine kadar hazırlanabilecekleri günü birlik oda tahsis ediyoruz. Özel menüler hazırlayarak organizasyon sırasında lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kopak Çayı Mevkii Kundu Lara

 • Nasıl gelinir?

  Merkeze 15 km uzaklıkta.

 • Haritadaki Konumu

  Sherwood Resort & Hotels Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.