Portobello

E-posta Gönder

Portobello Hakkında

MISYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, misafirlerimize kendilerini özel hissedebilecekleri anlar ve mekânlar yaratırken, ülke istihdamına yapacağımız kaliteli iş gücü katkısı yanında, finansal başarılar ile işletmenin kendini yenileyerek ve büyüyerek varlığını sürdürebilmesi.

VIZYONUMUZ
Sürekli gelişim içinde olan, kendini yenileyen, farklı olma, fark yaratabilme gücüne sahip, sektörde örnek gösterilen, yenilikçi lider olmak.


KALiTE POLİTİKAMIZ
Kalite Yönetim Standartlarını uygulayarak, uluslar arası standartları göz önüne alan, misafir odaklı,istikrarlı
bir servis kalitesini sürekli iyileştirmeyi hedefleyen, mevcut kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak tam
bir takım çalışması içerisinde işletmeyi sektörde en üst noktaya taşımaktır.


ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Çevre Yönetim Sistemi standartlarını uygulayarak, yasal mevzuatları göz önüne alan, atık azaltıcı teknikler uygulamak, atıkları sınıflarına göre ayrıştırarak en üst düzeyde geri dönüşüm sağlamak ve doğal
kaynakları verimli şekilde kullanmak üzere çevreye duyarlı personel yetiştirmektir.


GIDA POLİTİKAMIZ
Gıda Yönetim Sistemi standartlarını uygulayarak, eğitimli ve bilinçli personel yaklaşımını benimseyerek, ölçülebilir kalite kriterlerine uygun, fiziksel, kimyasal veya mikrobiyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olmamış doğal, sağlıklı, lezzetli, misafir talep ve beklentilerine uygun ürünlerin hijyenik ve çevreye en az zararda üretilmesini ve misafire sunulması sağlamaktır.


İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
OHSAS 18001 standardı şartlarına her koşulda uymak ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli iyileştirmek. Süreçlerimizi gerçekleştirirken yasal mevzuatları araştırmak, uyum sağlamak. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri dikkate alarak iş kazası ve meslek hastalığı riskini kaynağında önlenmeye çalışmak ve minimize edecek teknikler uygulamak. Üst yönetimden, en küçük birimimize kadar tüm çalışanlarımıza yönelik planlı eğitimlerle çalışanların İSG çalışmalarında aktif rol almalarına teşvik etmek, Ortak sorumluluk bilinci ile hareket eden personel yetiştirmek.


MİSAFİR MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ
Porto Bello Hotel Resort & Spa ekibi olarak misafir memnuniyeti Standartlarını uygulamada uluslar arası standartları göz önüne alan, misafir odaklı, misafirlerimizin her türlü görüşünü fırsata çevirip hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeyihedefleyen, mevcut kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek garantili misafirperverlik taahüt ediyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Porto Bello Hotel Resort & Spa Akdeniz Bulvarı 1. Sk. Konyaaltı, Antalya, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.