Oteller Antalya

Mirage Park Resort

Mirage Park Resort
 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mirage Park Resort Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mirage Park Resort Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Mirage Park Resort Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Mirage Park Resort Sıkça Sorulan Sorular

Mirage Park Resort düğün fiyatları ne kadar?

Mirage Park Resort düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mirage Park Resort düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mirage Park Resort kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mirage Park Resort 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mirage Park Resort düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mirage Park Resort düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Mirage Park Resort düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mirage Park Resort düğün dışında parti, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mirage Park Resort Hakkında

Çağdaş otelcilik anlayışımızla Mirage Park Resort Antalya olarak unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Toros dağlarının eşsiz doğasında yer alan otelimiz Göynükte’dir Sade ve zevkli stilin hakim olduğu iç dizaynı gözü dinlenmeniz için her şeyi düşünülmüş tasarımıyla misafirlerimizi karşılıyoruz. Çam ağaçları ve portakal bahçeleri arasında süzülerek geniş sahile çıkan patikamız, 598 odamımz, Türk ve dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunan restaurantımızla birlikte kalitemizi sizinle buluşturuyoruz. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa gecesi gibi özel etkinliklerde faaliyet gösteriyor ayrıca seminer, kurumsal etkinlik ve toplantılarda da ev sahipliği yapıyoruz.

Mirage Park Resort olarak Türk ve yabancı kuruluşlara, uluslararası kongre ve seminerlere ev sahipliği yapıyor her yıl düzenlenen özel kutlamalarda faaliyet gösteriyoruz. Tesisimizde 10 kişiden 1500 kişiye kadar hizmet veren donanımlı 11 farklı salonumuz bulunmaktadır. Salonlarımız ileri teknoloji ekipmanlarca donanmış olup ses ve ışık hizmeti de veriyoruz. Bazı salonlarımızda ses sistemi, kablolu ve telsiz mikrofon mevcuttur.

Eğlencelerinizi en iyi şekilde sürdürebilmeniz için size özel hazırlık yapıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor, Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız farklı tarz aksesuar ve dekor kullanıyoruz. Organizasyonlarınızda kokteyl ve yemek menünüzü birlikte oluşturuyoruz. Yemeklerimiz usta aşçılar tarafından hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Profesyonel hizmet elamanlarımız davetlilerle yakından ilgilenerek eksiksiz bir gün geçirmelerini sağlıyorlar. Sizde deneyimli bir ekiple özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Mirage Park Resort

 • Haritadaki Konumu

  Mirage Park Resort Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.