Oteller Antalya

Martı Myra

 • Kapasite
  50 - 100 Kişi

 • Kişi Başı
  3.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Martı Myra Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla

Martı Myra Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 100

Martı Myra Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Martı Myra Sıkça Sorulan Sorular

Martı Myra düğün fiyatları ne kadar?

Martı Myra düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.Martı Myra düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 3.000 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 3.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Martı Myra kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Martı Myra 50 kişiden 100 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 100 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Martı Myra düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Martı Myra düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Martı Myra düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Martı Myra düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, nişan, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Martı Myra Hakkında

Benzersiz, lüks ve konsept düğün tasarımları ile hayallerinizi gerçekleştirmeye söz veriyoruz. Antalya Martı Myra Hotel olarak uzun yıllar boyunca Kemer’de faaliyet gösteriyoruz. Konaklama hizmetimiz dışında otelimizde özel organizasyon ve kutlamalara da ev sahipliği yapıyoruz. Tüm ayrıntıları düşünülmüş düğün töreni geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Düğün organizasyonları dışında; kına ve bekârlığa veda partisi, nikâh organizasyonları, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün salonu dekorasyonumuzu zarif ve şık dokunuşlu aksesuarlarla yapıyoruz. Düğün öncesinde nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı size danışmanlık yapıyoruz. 8 kişilik masalarımızı istediğiniz konsepte uygun olarak süslüyoruz. Masa üstlerine ve gelin damadın sahneye ilk girdiği yolu canlı çiçek ve şık aksesuarlarla süsleyerek solona hareketlilik katıyoruz. Masa ve sandalyelerimizi her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.

Sahne kurulumunu kaliteli ses sistemi ekipmanlar kullanarak yapıyor, cızırtısız müziklerle eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Profesyonel orkestramız düğün öncesinde oluşturacağınız müzik listesini çalarak tarzınıza uygun müziklerle yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlence geçirmenizi sağlıyoruz.

Gelin ve damadın düğün öncesi hazırlanabilmesi için oda tahsis ediyoruz. Gelin buketi ve damat yaka çiçeğini konsepte uygun bir şekilde hazırlıyor, mekânlar bütün halinde görünmenizi sağlıyoruz. Düğün sonrasında balayı süiti hazırlıyor, meyve sepeti, şarap ve hoş geldiniz çiçeğiyle süiti süslüyoruz.

Antalya Kemer Martı Myra Otel olarak yemekli bir organizasyon yapmak istiyorsanız size özel menüler sunuyoruz. Otelimizin profesyonel ve ödüllü aşçıları tarafından yapılan yemeklerde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Ürün kalitesine önem verdiğimizden dolayı güvenilir iş ortaklarından temin ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar görünümüne de önem veriyor, eşsiz sunumumuzla masaları süslüyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde butik organizasyonlar düzenlemek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres:

  Tekirova Kemer

 • Haritadaki Konumu

  Martı Myra Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.