Hillside Su Hotel*

Hillside Su Hotel
HILLSIDE SU'DA AŞK BAŞKADIR!

Hillside Su çiftlere renkli ve ışıltılı bir dünyanın kapılarını açıyor. En derin duygularınızı yansıtacak bembeyaz bir atmosfer... İnce düşünülmüş özel detaylar... Her anını aşkla yaşayabileceğiniz, romantizm dolu dakikalar için Hillside Su.

Hillside Su, Antalya Havaalanı'na yakınlığı, özgün ambiyansı ve bünyesinde barındırdığı birçok değişik mekan seçeneği ile bu çok özel gününüzü siz ve sevdikleriniz için sonsuza dek hatırlanır kılacak. Amanzi Balo Salonu, 9,5 Hafta Suite ve Beach gibi birbirinden farklı ancak bir o kadar da keyifli alternatifler arasından seçiminizi yaptıktan ve düğününüzün konseptine karar verdikten sonra Hillside Su'yun güler yüzlü ekibi gecenizi kusursuz bir hale getirmek için a'dan z'ye her türlü detayla ilgileniyor. Akdeniz'in ve Toros dağlarının gözalıcı birleşiminde "evet" demek isteyenler 9,5 Hafta Suite'in terasını seçerken, hayatlarını yeşillikler içinde, bir kır düğünü havasında birleştirmeyi isteyenler de "Yeşil"i tercih ediyor.

Düğün pastanızı Hillside Su'yun deneyimli lezzet ustalarına teslim ederken, gece boyunca çalınacak müzikler içinse otelin geniş müzik arşivine güvenebilirsiniz. Sizin kadar konuklarınız için de özel olmasını arzu ettiğiniz bu gece öncesinde şık bir kokteyl organize edip, sadece sizin düğününüzün konseptine uygun hazırlanmış içkiler ikram edebilirsiniz. Bütün bunlar olurken Hillside Su ekibinden özel bir görevli sizin yerinize her şeyle ilgilenecek, size sadece düğününüzün tadını çıkarmak kalacak. Gecenin bitiminde ise en anlamlı düğün hediyesi Hillside Su'dan; özel balayı suitinde düğün gecesi konaklama ve sabahında odanıza servis edilecek romantik bir kahvaltı...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
I&M Işık & Mustafa Düğün Tarihi: 08/07/2017

Otelin güzelliği, hizmet yiyecek-içecek kalitesi ve ortam harikaydı. Organizasyondan sorumlu Erhan Hallaç Bey ve Senem Özbekligil Hanıma çok teşekkür ediyorum. Tüm çiftlere tavsiye ederim.

SE SELDA Düğün Tarihi: 02/05/2015

ben 9.30 suite de yaptım çok güzeldi. 10 üzerinden 10 veririrm bu mekana

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Hillside Su Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Hillside Su Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap