Dedeman Antalya*

Dedeman Antalya
Türkiye'nin en seçkin otelleri arasında yer alan Dedeman Antalya, 5 yıldızlı konforu ve "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" ile çok özel düğün organizasyonları sunuyor.

Havuzbaşında ve balo salonunda çiftlere farklı alternatifler sunan Dedeman Antalya, hayatlarını birleştirecek çiftlere peri masallarındaki gibi bir düğün vaad ediyor.

Düğününüzü havuzbaşında sevdiklerinizle birlikte muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iç mekanda yapılacak düğünler için masmavi deniz ve eşsiz gün batımı manzarası ile Boğaziçi Balo Salonu, havuzbaşını aratmayan bir alternatif sunuyor.

Daha küçük düğün davetleri için ise otel içinde mevcut diğer salonlarda konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Beyaz tonların hakim olduğu sandalyeler, özel tasarlanmış mum ve çiçeklerle süslenmiş masalarda davetliler, Dedeman Antalya Otel'in tecrübeli ekibinin hizmetleriyle keyifli vakit geçirecekler.

Dedeman Antalya'nın ayrıcalıklı düğün paketinde ise çiftler, muhteşem bir balayı süitinde evlilik yaşamlarına ilk adımlarını atıyorlar. "Hoş geldin" kokteyli, meyve sepeti, Türk tatlı tabağı, köpüklü şarap, çerez ikramı, Türkuaz Fine Dining Restauran'ta iki kişilik düğün menüsü tadımı, gelin ve damat için balayı suitine düğün yemeği servisi, iki kişilik yarım saat Relaxing Masaj servisi Düğün Paketi'nin vazgeçilmez detayları arasında.

Ayrıca, farklı tasarım alternatifleriyle düğün pastası, nikah masası süsleme ve arajmanı, sandalye giydirme, masalarda çiçek ve mum dekorasyonu, balayı suiti ile 200 kişi ve üzeri düğünler için balayı suitinde ikinci gece ücretsiz konaklama imkanı ayrıcalığı Düğün Paketi'ni eşsiz kılıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Dedeman Antalya ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Dedeman Antalya hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap