Dedeman Antalya

E-posta Gönder

Dedeman Antalya Kapasite

 • Açık Hava Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Kokteyl Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  1.000-2.000

Dedeman Antalya Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Manzara

  Deniz manzaralı

Dedeman Antalya Özellikler

 • Engelli Girişi
 • Vale Hizmeti

Dedeman Antalya Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Kurumsal etkinlikler

Dedeman Antalya Hakkında

Türkiye'nin en seçkin otelleri arasında yer alan Dedeman Antalya, 5 yıldızlı konforu ve "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" ile çok özel düğün organizasyonları sunuyor.

Havuzbaşında ve balo salonunda çiftlere farklı alternatifler sunan Dedeman Antalya, hayatlarını birleştirecek çiftlere peri masallarındaki gibi bir düğün vaad ediyor.

Düğününüzü havuzbaşında sevdiklerinizle birlikte muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iç mekanda yapılacak düğünler için masmavi deniz ve eşsiz gün batımı manzarası ile Boğaziçi Balo Salonu, havuzbaşını aratmayan bir alternatif sunuyor.

Daha küçük düğün davetleri için ise otel içinde mevcut diğer salonlarda konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Beyaz tonların hakim olduğu sandalyeler, özel tasarlanmış mum ve çiçeklerle süslenmiş masalarda davetliler, Dedeman Antalya Otel'in tecrübeli ekibinin hizmetleriyle keyifli vakit geçirecekler.

Dedeman Antalya'nın ayrıcalıklı düğün paketinde ise çiftler, muhteşem bir balayı süitinde evlilik yaşamlarına ilk adımlarını atıyorlar. "Hoş geldin" kokteyli, meyve sepeti, Türk tatlı tabağı, köpüklü şarap, çerez ikramı, Türkuaz Fine Dining Restauran'ta iki kişilik düğün menüsü tadımı, gelin ve damat için balayı suitine düğün yemeği servisi, iki kişilik yarım saat Relaxing Masaj servisi Düğün Paketi'nin vazgeçilmez detayları arasında.

Ayrıca, farklı tasarım alternatifleriyle düğün pastası, nikah masası süsleme ve arajmanı, sandalye giydirme, masalarda çiçek ve mum dekorasyonu, balayı suiti ile 200 kişi ve üzeri düğünler için balayı suitinde ikinci gece ücretsiz konaklama imkanı ayrıcalığı Düğün Paketi'ni eşsiz kılıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.