Dedeman Antalya

Oteller

Kategori

Açık ve kapalı alan

Davet Alanları

1.000-2.000

Açık Hava Kap.

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

  • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
  • Manzara Deniz manzaralı

Kapasite

  • Açık Hava Kapasitesi 1.000-2.000
  • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
  • Kapalı Alan Kapasitesi 1.000-2.000

Özellik

  • Engelli Girişi
  • Vale Hizmeti

Sorular

  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Kurumsal etkinlikler

Önerilen Firmalar

IC Hotels Airport
160 3

Aksu

IC Hotels Airport

Hayallerinizi süsleyen dügün, görkemli bir gece, IC HOTELS Airport'ta sizi ...

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort
38 1 20

Muratpaşa

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort

Uzak doğunun egzotik zevklerini Japon konsepti ile Antalya’ya taşıyarak unu...

Ramada Plaza Antalya
43

Muratpaşa

Ramada Plaza Antalya

" Masal Bizimle Başlayacak... " Ramada Plaza Antalya, salon ve değişik mek...

Hakkında

Türkiye'nin en seçkin otelleri arasında yer alan Dedeman Antalya, 5 yıldızlı konforu ve "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" ile çok özel düğün organizasyonları sunuyor.

Havuzbaşında ve balo salonunda çiftlere farklı alternatifler sunan Dedeman Antalya, hayatlarını birleştirecek çiftlere peri masallarındaki gibi bir düğün vaad ediyor.

Düğününüzü havuzbaşında sevdiklerinizle birlikte muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iç mekanda yapılacak düğünler için masmavi deniz ve eşsiz gün batımı manzarası ile Boğaziçi Balo Salonu, havuzbaşını aratmayan bir alternatif sunuyor.

Daha küçük düğün davetleri için ise otel içinde mevcut diğer salonlarda konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Beyaz tonların hakim olduğu sandalyeler, özel tasarlanmış mum ve çiçeklerle süslenmiş masalarda davetliler, Dedeman Antalya Otel'in tecrübeli ekibinin hizmetleriyle keyifli vakit geçirecekler.

Dedeman Antalya'nın ayrıcalıklı düğün paketinde ise çiftler, muhteşem bir balayı süitinde evlilik yaşamlarına ilk adımlarını atıyorlar. "Hoş geldin" kokteyli, meyve sepeti, Türk tatlı tabağı, köpüklü şarap, çerez ikramı, Türkuaz Fine Dining Restauran'ta iki kişilik düğün menüsü tadımı, gelin ve damat için balayı suitine düğün yemeği servisi, iki kişilik yarım saat Relaxing Masaj servisi Düğün Paketi'nin vazgeçilmez detayları arasında.

Ayrıca, farklı tasarım alternatifleriyle düğün pastası, nikah masası süsleme ve arajmanı, sandalye giydirme, masalarda çiçek ve mum dekorasyonu, balayı suiti ile 200 kişi ve üzeri düğünler için balayı suitinde ikinci gece ücretsiz konaklama imkanı ayrıcalığı Düğün Paketi'ni eşsiz kılıyor.

  • Adres: Lara Yolu 2.km 07100Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.