Cender Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cender Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Cender Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Cender Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cender Hotel Sık Sorulan Sorular

Cender Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Cender Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Cender Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Cender Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cender Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Cender Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cender Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Cender Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cender Hotel düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, kına, doğum günü, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cender Hotel Hakkında

Deniz manzarası eşliğinde otelimizin teras katında özel organizasyonlar düzenliyor ve unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Cender Hotel olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın Muratpaşa İlçesinde faaliyet gösteriyoruz. Otelimizin benzersiz konumu ile misafir ve davetlilerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Her noktadan ulaşabilme imkânı konforlu bir gün geçirebileceksiniz. Düğün başta olmak üzere kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik, toplantı ve kongrelere ev sahipliği yapıyoruz.

Panorama salonumuzda Akdeniz’in Toros dağlarıyla buluşarak falezlerin üzerinde nefis manzara eşliğinde unutulmaz bir gün geçirebileceksiniz. Otelimizin asma katında bulunan çok amaçlı salonumuz minimum 50 maksimum 450 kişi kapasitelidir. Salonumuz modern dekorasyonu ile göze çarpıyor. Spot gün ışığı aydınlatma ve pist üzerinde geniş avizeler kullanıyoruz. Böylece eğlencenizde çekildiğiniz fotoğraflarda aydınlık ve net çıkabileceksiniz.

Salonumuz sütunsuz ve geniş tavan olduğundan dolayı ferah bir ortamda karşılıyoruz sizi. Davetli sayınıza uygun olarak 10 kişilik dikdörtgen masa ve sandalyelerimizi geniş aralıklarla konumlandırıyoruz. Oyun pistini geniş tutuyor ve bu doğrultuda kalabalık olsanız dahi rahatça eğlenebilmenizi sağlıyoruz. Gerekli soğutma, ısıtma ve havalandırma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı otelimizde her mevsim organizasyon yapabilirsiniz.

Kaliteli ekipmanlar kullanarak ses sistemi ve sahne kurulum hizmeti veriyor orkestraya özel stand oluşturuyoruz. 2 Adet büyük ekran LCD TV’mizde düğün öncesi çekildiğiniz fotoğraflardan oluşan düğün belgeselinizi yayınlayabilirsiniz.

Antalya Cender Hotel olarak yemekli organizasyonlar da düzenliyoruz. Düğün öncesi damak zevkinize uygun lezzetlerden oluşan menünüzü oluşturuyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan yemekleri davetlilere sıcak servis ediyoruz. Güler yüzümüzü gün boyu eksik etmiyor isteklerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz. Siz de panorama manzarası eşliğinde eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz bir organizasyon yapmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Gençlik Mah. Işıklar Cad. No:42 Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cender Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.