Oteller Antalya

Best Western Khan Hotel

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Best Western Khan Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Best Western Khan Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Best Western Khan Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Best Western Khan Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Best Western Khan Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Best Western Khan Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Best Western Khan Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Best Western Khan Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Best Western Khan Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Best Western Khan Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Best Western Khan Hotel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Best Western Khan Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Best Western Khan Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Best Western Khan Hotel Hakkında

Kalitemizden ödün vermeden misafirlerimize sınırsız hizmet sunmayı ilke edinerek Best Western Khan Hotel olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Hızlı yaşamanız arasında verdiğini kısa molaları keyiflendirmek için profesyonel ekibimizle birlikte güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne özel organizasyonlar için tercih edilen otellerden biri olma özelliği kazanıyoruz. Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve seminerlere de ev sahipliği yapıyoruz.
Otelimizde özel etkinliklerin türüne göre farklı şekilde tasarlanmış salonlarımız bulunuyor. Alara, Side, Aspendos, Perge salonunda kurumsal etkinlik ve toplantılar düzenleyebilir Olympos salonu ve havuz başında özel organizasyonlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.
Organizasyon türünüze ve davetli sayısına uygun olarak masa ve sandalye düzenini hazırlıyoruz. 8 kişilik masalarımızı sahneyi görebilecek şekilde geniş aralıklarla yerleştiriyoruz. Balo salonumuz ve oyun pistimiz oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahat ve ferahça eğlenebileceksiniz.
Masa ve sandalye giydirmelerinde günümüzün trendine uygun seçenekler sunuyoruz. İstediğiniz renk ve organizasyon tarzına uygun olarak süslemeler yapıyoruz. Canlı çiçekler ve şamdanlarla masa üstlerini süsleyerek şık bir hava yaratıyoruz. Gelin damat masasını da mekâna uygun süslemelerle hazırlıyor bir bütün halinde durmasını sağlıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla süsleme imkânı da tanıyoruz. Böylece kına ve bekârlığa veda partinizde kına tahtı ve kına süslemeleri gibi dekorları tarzınıza uygun olarak temin edebilirsiniz.
Best Western Khan Hotel Antalya olarak her zevke ve bütçeye uygun olarak davetler düzenliyoruz. Yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız menünüzü birlikte oluşturuyor menü tadımı yaptırarak organizasyonlarınızda tattığınız lezzetin aynısını davetlilere sunuyoruz. Kusursuz bir eğlenceye hazır olun. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Elmalı Mah. 7. Sokak No: 10

 • Adres tarifi:

  Şehir Merkezi.. Eski Kıilahan Otel... Cumhuriyet Merdanı Üst Tarafı ... Hükümet konağı arkası, Elmalı Mah. 7.Sokak No:10 Muratpaşa Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Best Western Khan Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.