Siyav Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Siyav Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Siyav Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Siyav Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Siyav Hotel Sık Sorulan Sorular

Siyav Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Siyav Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Siyav Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Siyav Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Siyav Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Siyav Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Siyav Hotel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Siyav Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Siyav Hotel düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Siyav Hotel Hakkında

Uzun yıllardır turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteren Siyav Otel Ankara’nın en merkezi konumlarından birinde Çankaya Kavaklıdere’de bulunuyor. Başkent’te bulunmamız sebebi ile özellikle de bakanlıklara, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ve elçiliklere yürüyüş mesafesinde yakın olmamız sebebi ile çokça tercih ediliyoruz. Gerek siyasi çevreler gerek ise turistik sebepler ile otelimiz her zaman tam kapasitede hizmet veriyor. Fakat bugün burada daha farklı bir konudan bahsetmek için yer alıyoruz. Otelimizde tüm bu bahsettiğimiz konaklama hizmetleri dışında başka bir alanda daha faaliyet gösteriyoruz.

Özel geceler ve günlerde çeşitli toplu davetlere ev sahipliği yaptığımız otelimizde düzenlenen etkinliklerden en yoğun olanı elbette ki düğünler. Bunun haricinde; kına geceleri, nişan merasimleri, kurumsal toplantılar, nikâh törenleri, nikâh sonrası kutlamaları ve iş yemekleri de tercih edildiğimiz diğer organizasyon türlerini oluşturuyor.

Öyle ise düğünler hakkında biraz daha detaylı bilgiler verelim. Çok kalabalık olmayan, aile ve yakın arkadaşlar arasında gerçekleşen samimi bir düğün istiyorsanız doğru yerdesiniz. Maksimum 100 kişilik butik düğünleri otelimizde başarı ile düzenliyoruz. Davetlerimizi kapalı ve alanda restoran konseptinde veriyoruz. Oturma düzenini de o şekilde oluşturuyor ve masa süslemelerini yapıyoruz. Şık olduğu kadar rahat da bir ortam sunuyoruz.

Otelimizde gerçekleşen yemekli düğünlerde restoranımızın usta şefi ve yetenekli mutfak ekibimiz tüm ikramlarımızı özenle hazırlıyorlar. Kaliteli ürünler kullanılarak yapılan yemeklerimiz hem sağlıklı hem de lezzetli olmayı aynı anda becerebiliyorlar. Üstelik görsel sunumları ile de midelerinizden sonra gözlerinize de hitap ediyorlar. Bütçenize göre ve damak zevkinize uygun set menünüzü dilerseniz birlikte belirleyebiliriz.

Eğer tam da hayal ettiğiniz gibi eğlenceli ve samimi sorunsuz bir düğüne sahip olmak isterseniz tek yapmanız bizimle iletişime geçmek. Sayfadaki formu doldurarak Siyav Otel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Konur Sok. No:56 Kavaklıdere, Çankaya / Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Siyav Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.