Sc Inn Hotel & Convention Center

E-posta Gönder

Sc Inn Hotel & Convention Center

Kapasite Bilgileri

Sc Inn Hotel & Convention Center
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sc Inn Hotel & Convention Center Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sc Inn Hotel & Convention Center Genel Özellikler

Otel Türü
4* Otel

Sc Inn Hotel & Convention Center Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Sc Inn Hotel & Convention Center Sıkça Sorulan Sorular

Sc Inn Hotel & Convention Center düğün fiyatları ne kadar?

Sc Inn Hotel & Convention Center düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sc Inn Hotel & Convention Center düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Sc Inn Hotel & Convention Center kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sc Inn Hotel & Convention Center 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sc Inn Hotel & Convention Center düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sc Inn Hotel & Convention Center düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Sc Inn Hotel & Convention Center düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sc Inn Hotel & Convention Center düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına, nişan, doğum günü, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sc Inn Hotel & Convention Center Hakkında

Çankaya’da merkezi bir noktada yer alan Sc Inn Hotel Ankara düğünlerini özel tasarımlı balo salonunda hayata geçiriyor. Şıklığıyla göz kamaştıran salonunda düğünler için son derece modern bir ortam sunuyor. Mutluluğunu bir otel düğünüyle taçlandırmak isteyen çiftler için süslemeden müzik performanslarına kadar pek çok detayı incelikle düşünerek kusursuz düğünlere imza atıyor.

Davet Alanları

Balo salonumuzda 200 ila 300 kadar kişiye en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Yüksek tavanlı salonumuzda düğünler için oldukça ferah bir ortam sunuyoruz. Geniş camlı mimarimiz sayesinde şehir manzarasını gözler önüne seriyoruz. Nikah törenini salonumuzda bulunan özel bir platformun üstünde gerçekleştiriyoruz. Konuklarınızla birlikte eğlenmeniz için salonun merkezinde bir dans alanı oluşturuyoruz.

Dekorasyon

Klasik bir tarza sahip olan balo salonumuzu çoğunlukla beyaz rengi kullanarak dekore ediyoruz. 8’er kişilik yuvarlak masaların etrafına şık sandalyeler yerleştiriyoruz. Beyaz giydirme yaptığımız sandalyelerin sırtlarını parlak kumaştan kurdelelerle süslüyor, masa üstlerinde kristal detaylı şamdanlar, taşlı suplalar, pembe beyaz çiçek aranjmanlarına yer veriyoruz. Özel tasarımı kürsümüzün üstünü beyaz renkte çiçeklerle kaplarken arka planında renkli ışıklar ve tüllerle süslü fon oluşturuyoruz.

Hizmetler

Ankara otel düğün salonları arasında otelimizi tercih eden çiftler için masa sandalye giydirme ve salon süslemesi gerçekleştiriyoruz. Ses ve sahne sistemlerini hazır hale getiriyor, çözüm ortaklarımız aracılığıyla çeşitli müzikal hizmetleri sunuyoruz. Fotoğraf ve video çekimi için dışarıdan getireceğiniz ekiplerle birlikte çalışabiliyoruz. Otelimizde konaklamak isteyen çiftler için konforlu oda seçeneklerimiz bulunuyor.

Özenle dekore ettiğimiz balo salonumuzda düğünler için benzersiz bir atmosfer sunuyoruz. Eğer siz de şık bir otel düğünüyle mutluluğa adım atmak ve çiftlerimiz için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, sayfada yer alan Sc Inn Hotel Ankara iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçebilir, yandaki iletişim formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış & Pazarlama

İletişim

  • Adres:

    Bülten Cad. No:54 Kavaklıdere

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sc Inn Hotel & Convention Center Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.