Holiday İnn Kavaklıdere*

Holiday İnn Kavaklıdere
Holiday Inn Ankara - Kavaklıdere, 2013 yılı Aralık ayı itibariyle; Dünya'da toplam 4697 oteli ve 686,873 oda kapasiteyle turizm sektöründe en çok oda sayısına sahip uluslararası otel zincir markası Intercontinental Hotels Group (IHG)'un Ankara'da Holiday Inn markası altındaki ilk otelidir. Bülbüloğlu Kongre Tur.Otel İnş. İç ve Dış Tic. A.Ş. ile Intercontinental Hotels Group arasında imzalanan franchise sözleşmesi ile otelimiz Holiday Inn markası altında 15.11.2012 tarihinde açılarak servis kalitesi ve marka standartları ile Türk Turizmine hizmet vermeye başlamıştır. Hayatınızın en önemli gününü biizmle paylaşmak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Holiday Inn Ankara - Kavaklıdere'de detayları sizin için düşünmeye hazırız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
AZ Azize Düğün Tarihi: 08/08/2015

Oğlumun düğününü yaptık bu mekan da.Düğünümüz 500 kişilikti ve yemekli oldu.Yemeklerden memnun kaldım,tadı lezzetli ve şık bir sunuma sahip.Genel anlama şık bir dekorasyona sahip,ışıklandırması çok güzel.Garsonların servisinden,ilgisinden memnun kaldık,problem olmadı.Evlenmeyi düşünen diğer çiftlere bu mekanı öneririm.Ulaşım çok rahat,aştiye yakın merkezde bir yer,otopark hizmeti var ve toplu taşıma araçlarıylada ulaşım sağlanabilir.Pist alanı baya geniş bize yetti.Tam istediğimz gibi bir düğün oldu.İyi bir organizasyon firmasıyla çalışılmasının faydalarını gördük.

SE Seda Düğün Tarihi: 24/07/2015

250 kişilik bir düğün gerçekleştirdik yemekli olan düğünüm garsonların ilgisi sunumlar ve görselliği çok başarılıydı mekanda organizasyon firmasıyla çalıştım, inanılmaz derecede muhteşem bir mekan hazırladılar bize, masa süslemeleri renkleri bizi memnun etti mekanın ışıklandırmasını seçim olarak bize bıraktılar renkleri çok güzeldi, mekanın güzel olan bir şeyi de sigara için konuklarımız otelin girişine girmesine gerek kalmadan salondan bir alana çıkılma rahatlığıda vardı. Merkezi bir yerde olmasıda ulaşım olarak rahattı.

L&E Lala & Emre Düğün Tarihi: 15/06/2015

800 Kapasiteli bir mekandı . 300 kişilik yemekli bir düğündü bizimki. Mekanın içinde 2 adet kolon vardı ve hiç bir şekilde dans alanını yada misafirlerin görüş açısını kısıtlamıyordu . 600 kişilik düğün yapsaniz dahi arkada kalıyor kolonlar bu endenle tercih ettik zaten . Düğün süslemesi haricinde mekanın iç tasarımına bayıldık . Avizeleri ,halıları süperdi çok şıktı . Işıklandırma sistemleride çok güzeldi. .Çok güzel karşılandık ağırlandık . Misafirlerle çok güzle ilgilendiler bu kadar memnun kalabileceğimi tahmin etmemiştim . Konaklama için balayı odası temin ettiler ücretsiz. Ekstra hazırlanma odası gün içerisind ekullanılabilmesi için verdiler biz ücretli tutmuştuk ama ondanda jest yapıp ücret almadılar . Dans pisti zaten isteğe göre oturma düzeni yapılıp büyük yada küçük yapabiliyorlar. Mükemmeldi herşey tavsiye şiddetle ederim .

TU tuğçe Düğün Tarihi: 06/06/2015

Düğünümüzü burada yaptık ve çok memnun ayrıldım. Yemekleri çok çok iyiydi. Göze hitap eden bir görselliği var ve hizmetleri çok güzel. Şunu da belirtmeliyim. Organizasyon firması olarak 770 Organizasyonla çalıştım ve tavsiye ederim bu firmayı da. Müzik seçimi olarak Eren Batun bir düğün organizasyonunu bu kadar güzel gerçekleştirebilir. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

A&M Alev & Mehmet Düğün Tarihi: 21/03/2015

Yemek, ışıklandırma seçenekleri, servisin hızlılığı, nedime tahsis edilmesi gibi avantajları ile dugunumuzden hem biz hem de misafirlerimiz çok memnun kaldı. Teşekkürler

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Holiday İnn Kavaklıdere ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Holiday İnn Kavaklıdere hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap