Eliz Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eliz Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Eliz Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Eliz Hotel Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Eliz Hotel Sık Sorulan Sorular

Eliz Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Eliz Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Eliz Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Eliz Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eliz Hotel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eliz Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eliz Hotel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Eliz Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eliz Hotel düğün dışında açılışlar, kına, mezuniyet törenleri, parti, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Eliz Hotel Hakkında

Unutulmaz bir davet için şehirden uzaklaşarak Kızılcahamam’da yer alan Eliz Hotelde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz!

5 yıldız statüsünde rakipleri arasında yerini alan otelimizde yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Özel anlarınızı daha özel kılacak hizmetler ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz. Organizasyonlarınız için planlama ve düzenlemelere başlıyoruz.

Kızılcahamam Kongre Merkezi, 22 farklı toplantı salonu ve bir de balo salonumuz ile her davetlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Son teknoloji; ses, ışık ve sahne sistemleri tercih ediyoruz. İklimlendirme sistemlerimiz sayesinde de her mevsim ferah bir ortam yaratıyoruz. Söz, nişan, kına ve düğün organizasyonlarınız için özel konseptler ile size özel bir atmosfer yaratıyoruz. Masa düzenini davetli sayınıza göre tasarlıyoruz ve küçük dokunuşlar ile süslemelerinizi yapıyoruz. Kahve ve beyaz tonlarında yaptığımız renk tercihleri ile her konseptiniz için uyumlu bir düzen oluşturabiliyoruz.

Balo salonumuzda yaptığımız hazırlıklar ile yemekli düzende 850 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Kokteyl tarzı bir davet ise tercih ettiğiniz 2000 kişilik bir davet alanı sizi bekliyor!
Davet menülerinizi düğün paketlerimiz dahilinde yer alan menülerimizden tercih edebilir ya da düzenlediğimiz menü tadımları ile damak tadınıza uygun menüleri oluşturabilirsiniz. Şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunulan lezzetler; yemekli, ikram veya kokteyl menüler ile hazırlanabilir. Düğün ve kutlama pastalarınız ile de ziyafetleriniz sonlandırılır.

Tabii ki davetlerinizin vazgeçilmezi eğlenceleriniz için geniş bir dans pisti ve müzik gruplarımız için de sahne hazırlıklarımız da oluyor. Orkestramız, müzik grupları ve sanatçılarımız istediğinize göre sahnede yerlerini alıyor. Romantik bir şarkı ile başlatılan gece kesintisiz eğlence ile devam ediyor.

Bütün bunların yanında otelimizde konaklama hizmetleri dahilinde 494 adet apart süitimiz, 94 standart odamız ile toplamda 588 adet konaklama ünitesi yer alıyor. Davetlerinize katılan tüm davetlileriniz için yerli alanımız bulunuyor ve 2200 kişiye kadar konuğumuzu aynı anda ağırlayabiliyoruz.

Konaklama ve tatilleriniz boyunca aktivite merkezlerimizde bolca eğlence ve stres atabileceğiniz spa merkezimiz bulunuyor. Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa uzman ekibi ile özel masajlar ve cilt bakımlarından da yararlanmanızı tavsiye ederiz. Gelin hamamı ve bekarlığa vedalarınız için de farklı imkânlara sahip olduğumuzu eklemek isteriz!

Siz de keyifli bir tatil, balayı veya düğün organizasyonlarınız için Eliz Hotel iletişimini sağlamayı unutmayın! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgileri ya da iletişim formunu kullanarak fiyat teklifleri almak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İsmetpaşa Mah. 1. Cad. Kızılcahamam/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eliz Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.