Oteller Ankara

Ankatra Otel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ankatra Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ankatra Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Ankatra Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Ankatra Otel Sıkça Sorulan Sorular

Ankatra Otel düğün fiyatları ne kadar?

Ankatra Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ankatra Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ankatra Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ankatra Otel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ankatra Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ankatra Otel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Ankatra Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ankatra Otel düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, kına, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ankatra Otel Hakkında

İç Anadolu’nun gözde şehri ve başkentimiz Ankara’da bulunan Ankatra Hotel Ankara, eski tip evlerin tarihi yapısını koruyarak bugüne gelmiş ender mekanlardan biri. Beypazarı evlerinin, ünlü mimari yapılarını ülkemizde, bilmeyen yoktur. Otelimizde de bu havayı yansıtmak bize keyif veriyor ve tarih kokan bir atmosferde siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Ahşap iç dizaynı ve bembeyaz duvarlarıyla size, huzurlu bir mekan sunuyoruz. Tavandaki büyük işçilik gerektiren ve tamamen doğal ağaçtan yapılmış döşemeler de bu huzurlu mekanı sıcaklığıyla tamamlıyor. Otelimizde; doğum günler, resepsiyonlar, evlilik telifleri ve kına geceleri gibi pek çok etkinlik düzenleniyor. Kına geceleri; düğünden önce düzenlenen, gelinin heyecanının doruk noktasında olduğu en özel geceler. Bu heyecana ortak olmak için sabırsızlanıyoruz!

Tarih kokan bu güzel konakta, eski zamanların ruhunu, en derinlerde hissedebiliyorsunuz. Böylece, atalarımızdan bize kalan, geleneklerimizin bir parçası olan kına gecenizi böyle bir atmosferde gerçekleştirmek, misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak için muhteşem bir fırsat.

Kına töreniniz yapılırken, size özel süslenmiş kına tepsisi eşliğinde bir yakınınız, kınanızı yakıyor. Bu hüzünlü havayı hemen kırmak için sonrasında, eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kına gecelerinizde, misafirlerinize yiyecek ikramlarında bulunmak isterseniz, deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetleri konuklarınıza sunuyoruz. Dilerseniz menü şeklinde yemek, dilerseniz de atıştırmalık olarak hazırlayabiliriz. Değişiklik yapmak istediğiniz bir şey olursa da, organizasyondan önce bize söylemeniz yeterli olacaktır.

Evlilik hazırlığında olan çiftlerimiz için, bu sürecin zorlu geçtiğini çok iyi biliyoruz. En azından kına gecesi organizasyonunuz çaba sarf etmeyin diye, size hizmet vermek için hazırız. Eğer siz de kararınızı verdiyseniz bize ulaşın! Hotel Ankatra Ankara iletişim bilgileri ve hizmet detayları için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanızı rica edeceğiz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Can Sk. no:6 Samanpazarı /Altındağ

 • Haritadaki Konumu

  Ankatra Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.