Tirilye Balık Restaurant

E-posta Gönder

  • Mudanya, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Tirilye Balık Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Tirilye Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tirilye Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tirilye Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tirilye Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tirilye Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Tirilye Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Tirilye Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tirilye Balık Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tirilye Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tirilye Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Tirilye Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tirilye Balık Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tirilye Balık Restaurant Hakkında

Bursa’da en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Tirilye, aynı zamanda eski bir Rum köyüdür. Burada sizi; tarihin eşsiz dokusu, poyraz rüzgârları ve denizden gelen güzellikle karşılar. En özel davetler ve nikâh sonrası yemek etkinlikleriniz için ise Tirilye Balık Restaurant’a davetlisiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte güzel bir gece geçirmeye ve sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmaya çok yakınsınız.

Çünkü denize karşı ve huzur dolu olacaksınız… Güzel bir gece için tüm isteklerinizi ve davetli sayınızı merak ediyoruz. Bilgi almak için düzenlediğimiz görüşmeler sayesinde hazırlıklara başlıyoruz. Konsept süslemeler için çözüm ortaklarımızdan da destek alıyoruz. Ancak standart süslemelerse tercihiniz, mavi ile beyazın mekânımızdaki uyumunu görmelisiniz. Ahşap detayları, su kabaklarıyla yapılan aydınlatma ve otantik aksesuarlarıyla dikkat çeken dekorasyonumuzu da seveceğinizi düşünüyoruz. Antika detaylara yer verdiğimiz restoranımızda her mevsim konuklarınızı ağırlayabiliyoruz. Grup yemekleri ve özel kutlamalar için şık sofralar kuruyor, dikdörtgen masalarda yaklaşık 100 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Mevsim balıkları ve deniz mahsulleriyle benzersiz lezzetler de sunuyoruz konuklarınıza! Bu unutulmaz geceyi taçlandırmak için damak tadınıza uygun Tirilye Balık Restaurant menüleri sizi cezbedecek. Konuklarınız masalardaki yerlerini alırken bir yandan; sizin belirlediğiniz özel lezzetleri, salata ve soğuk mezeleri yerleştirerek sofranızı donatıyoruz. Davetlerinizde standart menü tercih ediyoruz, çünkü en hızlı ve sıcak şekilde sunulması gereken deniz mahsullerini taze bir şekilde masalarınıza taşıyoruz. Onlarca çeşit meze arasından yaptığınız seçimler dışında eklemeler için ilerleyen saatlerde meze dolabını da inceleyebilirsiniz. Meşhur karides güveç, spesiyallerimiz ve sıcak deniz mahsullerimizi mutlaka denemelisiniz. Fasıl eşliğinde daha da keyifli hale gelen eğlencenin tadını çıkarın.

Nikâh sonrası yemek ve eğlence için bizimle iletişime geçmek isterseniz, bu sayfa üzerindeki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Tirilye Balık Restaurant Mudanya’da sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.